Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice mica82ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.07.2008
    Postari in forum
    410

Foarte Bine Operatie de amigdalectomie

Salutare mamicilor!

Am si eu o intrebare. Saptamana viitoare ar trebui sa mi se faca operatie pentru scoaterea amigdalelor. Asta daca nu mai apar si alte probleme si ma amana iar. Stie cineva cam care este "onorariul" medicului la o astfel de operatie? Nu sunt adepta atentiilor cand merg la medic, insa cand e vorba de operatii nu vreau sa ma risc. Habar nu am cat se da la o astfel de operatie.

Sper sa ma puteti ajuta cu niste informatii.

O seara frumoasa!

Floricica Nou Venita nicavictorita's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.11.2008
    Postari in forum
    225
    cam 200 dr, 100 anestezist -asta a fost la copii mici in mai.La adulti,nu stiu..sanatate

Floricica Novice mica82ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.07.2008
    Postari in forum
    410
    multumesc pt raspuns, macar orientativ sa stiu la cat sa ma astept

Floricica Nou Venita Ale21's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2011
    Postari in forum
    209
    Eu spun sa nu-ti irosesti banii degeaba pe doctori,mai bine ii folosesti pentru tine si familia ta.Eu acum 3 luni am facut cezariana si nu am dat la nimeni nimic,chiar daca se zvonea (de la infirmiere) ca dr.nu face cezariana fara 400 euro,e uite ca a facut fara un sfant......gandeste-te de 2 ori inainte ca tu sa te lipsesti de niste banuti de care poate ai nevoie(asta in cazul in care nu te dau banii afara din casa).Sanatate multa

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari