Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Idee Ondulatorul electric pentru gene

Am citit de curand un articol pe cosmetica in care era mentionat si ondulatorul electric pentru gene si despre care se spunea ca ar fi mult mai bun decat cel clasic pentru ca nu ciupeste pielea, se incazeste repede si onduleaza frumo genele in 15 secunde.

Voi ati folosit ondulatorul electric pentru gene?

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    E prima data cand aud de asa ceva, ca inapoiata sunt.
    Oricum n-as folosi pt ca n-am nevoie, daca aplic un rimel cu periuta speciala, mi se intorc genele f bine.
    Mi-am cumparat si ondulator de-ala normal o data si l-am aruncat pt ca nu-mi placea cum mi se faceau genele, pareau false.

Sunt curioasa daca a folosit cineva de-asta electric.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Citat Postat de niconor Vezi mesajul
    E prima data cand aud de asa ceva, ca inapoiata sunt. Sunt curioasa daca a folosit cineva de-asta electric.
    Si eu tot acum am auzit pentru prima data de acesta "ustensila" este drept ca nu-s prea priceputa eu intr-ale machiajului si d-asta am zis sa intreb fetele ca tare sunt curioasa

Moderator Floricica Debutanta gabryoleta's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    va recomand ondularea genelor cu solutie permanent special pentru gene. este noninvaziva si nu rupe genele asa cum o fac ondulatoarele.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari