Ultimele discutii din forum
    mada_lyna
    Guest

Nuantator par

As dori sa ma fac bruneta din blonda(vopsita). Ideea e ca mi-e teama ca nu o sa imi placa sau chiar ca nu o sa imi iasa. As vrea sa folosesc intai nuantator de par brunet peste blondul meu ca sa testez terenul. Ce ziceti? O sa prinda cu nuantator? sau doar cu vopsea(adica o masura relativ permanenta)? Ms

Moderator Floricica Debutanta gabryoleta's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    chiar si nuantator negru e negru.si o sa-l scoti apoi numai cu decapaj(adica cu pudra oxidanta ). deci trebuie sa-ti doresti schimbarea.daca esti draguta la fata nu ar trebui sa te temi de schimbare.uneori psihic ne face mult bine.
    cel mai bine intreaba o coafeza

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    chiar luna asta mam facut din blonda direct bruneta.am folosit ciocolatiu auriu de la palette,si am ramas putin socata dar mia placut foarte foarte mult,si mie si rudelor si prietenilor.schimbarile chiar sunt bune.am zis ca urmatoarea data o sa ma fac spre roscat.nu mam vopsit niciodata decat suvite,iar acum sunt ca un leu scos din cusca,vreau sa le incerc pe toate.eu iti zic sa incerci direct vopseaua.esti alba?sau dc tie teama?si eu sunt alba si mia stat f bine.imi scoate oki in evidenta.incearca.

mada_lyna
    Guest
    nu sunt alba(presupun k la par te referi).dar ma tem k o sa imi doresc sa fiu iar blonda,tinand cont ca de 11 ani doar blonda ma fac(cu 1 singura exceptie cand m-a convins coafeza sa ma fac ciocolatiu si dupa vreo luna am revenit la culoarea de dinainte). si dak nu-mi iese negrul din par,ce fac?de-asta intrebam dak mi-ar iesi negru cu nuantator pe parul meu blond.

Floricica Nou Venita Anne_Mary63's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.07.2011
    Postari in forum
    241
    Citat Postat de mada_lyna Vezi mesajul
    nu sunt alba(presupun k la par te referi).dar ma tem k o sa imi doresc sa fiu iar blonda,tinand cont ca de 11 ani doar blonda ma fac(cu 1 singura exceptie cand m-a convins coafeza sa ma fac ciocolatiu si dupa vreo luna am revenit la culoarea de dinainte). si dak nu-mi iese negrul din par,ce fac?de-asta intrebam dak mi-ar iesi negru cu nuantator pe parul meu blond.
    Madasabi se referea la tenul tau, daca e alb sau mai inchis.Eu te sfatuiesc sa te gandesti foarteeeee bineeee fiindca in cazul in care te razgandesti si vrei sa revii din nou la blond nu o sa iti iasa blond din prima.Eu stiu fiindca am patit-o pe propria piele si m-am chinuit fff mult sa scot brunetul si sa revin la blond.

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    la ten ma refeream,adika daca te prinde.decizia iti apartine,eu tias zice dai bataie.sa ne zici ce ai hotarat,sunt curioasa

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari