Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ayleen's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.11.2011
    Postari in forum
    19

Menstruatia in timpul alaptarii!

buna,luna trecuta mi-a venit menstruatia desi alaptez.iar luna asta nu! este normal? sau am ramas iara insarcinata?mentionez ca fetita m,ea are 6 luni jumate.

Floricica Debutanta cristina.sofia's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.03.2012
    Postari in forum
    702
    si eu am patit la fel! fata mea are 8 luni si in martie mi-a venit menstruatia iar in aprilie nu ! mi-am facut test si a iesit neg! poti face un test!

Floricica Novice qwer1's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.12.2009
    Postari in forum
    597
    Buna, daca ai avut contacte sexuale neprotejate sigur ca se poate sa fi ramas insarcinata, si eu te sfatuiesc sa faci un test. Mie tot la 6 luni mi-a venit prima menstruatie dupa nastere insa de atunci a venit perfect regulat, in fiecare luna desi inca alaptam(DAR fiecare organism e diferit si nu exista o regula anume; de multe ori se intampla ca dupa nastere, primele menstruatii sa fie neregulate).Sanatate!

Floricica Debutanta simaf's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2012
    Postari in forum
    1.102
    buna.cel mai sigur e sa-ti faci un test de sarcina,pt linistea ta.fetita mea are 9 luni si nu mi-a venit inca ciclul.stiti cumva ce pastile pot lua sa-mi vina ciclul,asta in conditiile in care eu mai alaptez inca.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari