Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ciprianmatei's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.12.2010
    Postari in forum
    12

Exclamatie Lapte in sani la mult timp de la intarcare

am intarcat copilul la 6 luni ca nu prea mai era lapte si nu mai sugea decat noaptea mai mult ne chinuiam dar totus imi mai curge cateva picaturi daca strang sanul ,anul trecut cand am fost la ginecolog la control mi-a dat si 4 pastile de oprit lactatia nu mai stiu exact cum le zice dar in oricecaz au costat mult mi-a zis sa merg inapoi daca nu se opreste sincer nu am mai mers iar anul asta nu am ajuns inca la control vreu sa vad daca a mai trecut cineva prin asa ceva si ce e de facut e ok ,nu e .altfel sunt ok nu am avut niciodata nici o durere nu ma deranjat doar ca daca string sanul imi curg cateve picaturi .astept pareri multumesc

Floricica Nou Venita bebe_strumf's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2011
    Postari in forum
    12
    draga, cipri, eu am intarcat de 2 ani si vreo doua luni, si am mai patit si eu asa, pana acum cateva luni, dar am observat ca a incetat abia dupa ce nu i-am mai dat atentie, cred ca si faptul ca tot strangi sanul "provoaca" scurgerea acelor mici picaturi de lapte, pe mine ma si durea un pic, cu toate astea nu am ajuns la medic, dar dupa ce m-am angajat si nu am mai avut timp nici sa-mi aduc aminte a trecut fara sa fac nimic!
    multa sanatate si incearac sa ignori!

Membru inregistrat la
    16.12.2010
    Postari in forum
    12
    mersi am mai incercat dar nu prea a functionat sper sa treaca de la sine

Floricica Nou Venita nicavictorita's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.11.2008
    Postari in forum
    225
    buna,eu am 3.6 ani de cand am nascut.am alaptat efectiv 3 saptamani,si m-am muls pana pe la 4-5 luni,ii dadeam mixt.si acum daca strang sanul mai curge putin!nu mi-am facut griji! stiu doar ca m-am mirat!

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Eu am alaptat pana la 1 an si 10 luni baiatul.Si acum dupa 4 luni inca mai curg cateodata cateva picaturi .
    Sincer nu m-am ingrijorat.

Membru inregistrat la
    16.12.2010
    Postari in forum
    12
    va multumesc nu sunt singura ma speriasem un pic ,imi spusese cineva ca nu e bine daca mai curge asa ca m-am mai linistit .mersi mult sarbatori fericite

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari