Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    Felicitari, Alina pt ca esti tare pe pozitie si slabesti!

Cristina, spor la slabit si tie!

Eu sunt slaba numai la figurat, ca la propriu cred ca m-am ingrasat in w-e asta. Am mancat cateva chestii interzise si acum am mustrari de constiinta. Nu va spun ce, ca o sa dati cu pietre si mi-e mila de pielea mea. Cu batul, da, dar cu pietre, ba!
    Mi-e si frica sa ma urc pe cantar. Oricum nu m-am mai cantarit de cateva saptamani pt ca am calcat stramb de mai multe ori.:((

Floricica Cu Vechime alexanca's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2008
    Postari in forum
    5.745
    Buna fetelor.
    Ruxxa nu tin post decat miercurea si vinerea si asta de multi ani.Inainte sa il fac pe Alex tineam toate posturile,dar acum m-am puturosit.
    Cris bine ai revenit,te asteptam mai des.
    Alina sigur ca iti simtim lipsa si pe tine te asteptam mai des.
    Nico si eu am mancat zilele astea cativa covrigi,sper ca si tine sa nu iau bataie.

Membru inregistrat la
    14.09.2008
    Postari in forum
    5.745
    De slabit am mai slabit un kg desi speram sa fie doua.De,daca am mancat tort de ziua lui Teri!!!!!

Floricica Cu Vechime doxy_w's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.10.2008
    Postari in forum
    9.395
    Buna fetelor! Eu din pacate m-am ingrasat cu 2 kg. E drept ca am dat-o rau in bara cu calcatul stramb. Asa ca va dau un sfat, nu va amagiti cu chestii "mi s-a reglat metabolismu si pot sa mananc si alte chestii" ca nu merge. Eu asa am crezut si uite ca m-am inselat. Acum am aproape 62 de kg si ajunsesem la un moment dat la 59,2

Membru inregistrat la
    23.10.2008
    Postari in forum
    9.395
    Acum mi-am propus sa tin post asa ca iar nu o sa respect dieta, stiu ca este posibil dar nu am eu atata vointa. Oricum chiar daca o sa mananc cartofi si orez alb ma gandesc ca nu o fi mare bai, caci o sa fie mai mult mese glucidice si legume. Dupa post ma reapuc de dieta! Bafta multa voua si acum e randul meu sa spun "va admir pentru vointa!"

Membru inregistrat la
    23.10.2008
    Postari in forum
    9.395
    De Miha ce mai stiti? Nu a mai intrat demult, sper ca e bine!

Membru inregistrat la
    14.09.2008
    Postari in forum
    5.745
    Doxi 2 kg nu sunt multe,lasa ca le dai tu jos nu te descuraja.Tu esti unul din modele mele montignace.

Membru inregistrat la
    23.10.2008
    Postari in forum
    9.395
    Citat Postat de ihotu72 Vezi mesajul
    Doxi 2 kg nu sunt multe,lasa ca le dai tu jos nu te descuraja.Tu esti unul din modele mele montignace.
    Vai, iti multumesc! Acum chiar ca m-ai incurajat! De rusine nu o sa dau inapoi!

Floricica Senior ruxxa's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    2.884
    ci eu nu sunt departe de voi.........

azi am mancat asa: dim: slanina cu ardei si ceapa si binenteles cu paine

pranz: ciorba si iar putina slanina ( la fel) mia- fost asa pofta ca acum nu mai imi trebuie pt. o luna

iar seara............nu stiu

aaaaaaaaaa am uitat sa va spun ca de vreo sapt. mi-am cumparat wassa....nci acum nu m-am apropiat de ea, numai cand o vad asa cu taratele alea si gustu ala imi vine s-o arunc direct...

eu tot in juru la 64 ma invart.....

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    Buna seara!
    Doxy, 2 kg nu sunt un capat de tara, si eu te-am admirat pt ambitia pe care ai avut-o. Daca te-ai hotarat sa tii post, e f bine, daca eviti sa mananci carbohidrati sub forma prajita sau in combinatie cu grasimi rele, nu cred ca va fi o problema f mare.

Si eu sper sa se intoarca Miha pe aici sa ne mai spuna de ea.

Azi am mancat asa:
    MD - iaurt cu wasa
    D - sunca si cascaval cu castraveti si rosii
    C - chiftelute din piept de pui cu piure de broccoli si dovlecei

Mi-e frica sa ma cantaresc. Mai astept...sa ma simt mai slaba:))

Floricica Debutanta dama de pica's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.12.2009
    Postari in forum
    847
    Alina (D-na Potecuta) arati super in poza de la avatar!

Doxy, daca nu lasi kg sa "dospeasca" le dai repede jos.

Eu am mai dat vreo 600 g jos, nici nu stiu cum, dupa un ciclu eram mai slaba. Am ajuns la 60,8 kg. Cred ca am cel mai lent ritm de slabire din club, o medie de vreo 800 g / luna. Dar sunt multumita, am dat jos numai grasime, hainele stau mult mai bine pe mine si lumea a remarcat ca am slabit. Daca imi voi atinge vreodata targetul, promit sa pun poze, "inainte" si "dupa".

Spor la slabit felelor!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari