Ultimele discutii din forum
    mischa2000
    Guest

Fusta scurta sau lunga?

eu una am purtat la greu fusta scurta ...
    desi dupa nastere pot sa spun ca am ramas mai slaba ...parca de atunci nu imi mai arde ... prefer pana la genunchi ...
    voi?

cristina elena
    Guest
    He he depinde de picioare.
    Daca nu sta bine fusta scurta mai bagi si midi.
    Sau maxi

Floricica Avansata timyg's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.08.2007
    Postari in forum
    2.003
    cat mai lunga, sa aiba unele persoane ce scurta.................

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    scurta sau midi
    chiar si dupa nastere am abut fuste deasupra genunchiului

iubytzik22
    Guest
    Cu siguranta scurta...inca mai pot purta asa ca de ce nu? Si fusta pana la genunchi imi sade bine...dar parca mai mult o prefer pe cea scurta....dar nici sa fie exagerata ...cum am mai vazut pe net la una de ii iesea totul afara...

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    Fusta....ce e aia?....N-am mai purtat ...de cand se tragea cu arcul....Pentru sambata la un botez, mi-am luat rochie, pana la genunchi ( putin deasupra).Cred ca ar trebui sa fac niste repetitii de mers inainte de a pleca de acasa, nu de alta, dar ma fac naibii de ras in `societate`!

oanachampion
    Guest
    Pantaloni... Am 5 fuste in total... pe 3 dintre ele nu le-am purtat niciodata... pe celelalte doua le-am purtat cate o singura data pe fiecare... Insa vreau sa-mi iau o fusta lunga (de tiganca), ca asa mi s-a pus mie pata...

mire83
    Guest
    fusta...scurta,da!lunga nu...
    oi avea picioarele in x...dar merge vara
    iarna,toamna...blugi sa traiasca!

Floricica Avansata ralukut's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2008
    Postari in forum
    1.401
    Aveam o colega de scoala care adora vorba: poale lungi si minte scurta! Pt ca ii placeau fustele scurte (si ii statea bine).
    In asta consta totul, sa-ti stea bine. Am purtat scurt....dar nu mulat cu vedere la...chiloti.
    Acum gasesc mai comod pantalonul. Vara imi plac fustele si rochiile stil "tiganca".

Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Imi plac si fustele scurte si medii dar si lungi...modelul sa fie frumos si sa ma avantajeze.
    Acum am cam slabit asa ca deocamdata port lungime medie(pana la genunchi ) si lunga...

oanachampion
    Guest
    Citat Postat de mire83 Vezi mesajul
    fusta...scurta,da!lunga nu...
    oi avea picioarele in x...dar merge vara
    iarna,toamna...blugi sa traiasca!
    Bine ca sunt doar in X... Ai mei arata ceva de genul asta (nu e poza mea, n-am nici o poza relevanta pt ce vreau sa zic):

Iti dai seama ce super arat in fuste scurte (sau in pantaloni mulati)....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari