Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita nuli's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.02.2011
    Postari in forum
    6

Dureri in timpul contactului sexual!

buna mamicilor. cine ma poate ajuta cu un sfat. am nascut prin cezariana acum 6 luninu am avut nici o problema , m am vindecat repede fara dureri. totul a fost ok si este. singura problema ma doare uterul in timpul actului sexual. este normal oare dupa 6 luni? si ma doare in jurul buricului. dr meu zice ca e totul ok dar ca se aseaza mai greu uterul deaia am dureri. va multumesc si multa sanatate.

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Buna,cred ca sunt normale aceste dureri,si chiar daca au trecut 6 luni,unele femei se recupereaza mai usor,altele mai greu :) Si eu am avut mici dureri,acum nu le mai am.E bine ca ai intrebat si doctorul.Mai incolo poti sa faci niste investigatii eventual daca durerea persista :) Multa sanatate !

Floricica Nou Venita nuli's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.02.2011
    Postari in forum
    6
    Citat Postat de ssinziana Vezi mesajul
    Buna,cred ca sunt normale aceste dureri,si chiar daca au trecut 6 luni,unele femei se recupereaza mai usor,altele mai greu :) Si eu am avut mici dureri,acum nu le mai am.E bine ca ai intrebat si doctorul.Mai incolo poti sa faci niste investigatii eventual daca durerea persista :) Multa sanatate !
    ssinziana multumesc mult de tot ca mi ai raspuns. o sa tin cont de sfatul tau. merfi inca odata.multa sanatate tie si la copilasul(sii) tai(tu).

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    cred ca ar fi utila o ecografie, daca durerile persista ar trebui mergi la medic...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari