Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 22
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Nou Venita gabi.m's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    215
    ce diete de slabit ati folosit si care au dat rezultate?

impartasiti-ne secretul!

Floricica Avansata doloro's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    Astept si eu dietele voastre dar nu prea drastice...

Floricica Novice mihaelarascu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2007
    Postari in forum
    380
    Sa mai scriu odata dieta, nu cred! La timp pt. sport am scris-o si rezultatele mele cu ea, cu care ma mandresc tare de tot! pupici si vointa mare!

Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    215
    am inceput o dieta de slabit au ajutorul lipostopului si al ceaiului verde(antiadipos-o cana seara inainte de culcare).
    In legatura cu mancarea, pt ca tot au aparut verdeturile pe piata, am inceput sa mai mananc si cate o salata verde(castraveti, ceapa verde, salata verde, etc)sau mancare de spanac, piure de urzici(din acela cu putin usturoi- e grozav)si multaaaaaaa!apa.Si inca ceva : incerc sa nu mananc pana ma satur. Stiu ca este teorie, dar e fb atunci cand reusesc-chiar ma simt bine, mai usoara,ma frumnoasa.
    o sa va tin la curent cu rezultatele!

Floricica Nou Venita emmadamian's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2008
    Postari in forum
    1
    buna
    as vrea sa va impartasesc reusita mea in ceea ce priveste scaderea in greutate
    la sfatul prietenei mele- medic de profesie- am cumparat din farmaciile elvetiene niste pastile naturale pentru slabit lida daidai hua se numesc , auzisem de la ea ca doua colege au slabit farte mult cu acest tratament naturist.
    Neincrezatoare in rezultatele miraculoase ale acestui tratament, mai ales ca incercasem multe diete, retete, pastile organisml meu era obosit de atatea restrictii, cumpar produsul si incep tratamentul.
    in 2-3 zile am simtit primele efecte nevoia de a consuma foarte multa apa , reducerea apetitului, efectiv nu imi era foame sau nu imi este pt ca si acum consum aceste pastile.
    mancam pt ca mai trebuia sa si mananc nu ca imi era foame
    singura dieta in care nu am suferit de foame si nu am simtit ca fac sacrificii tinand aceasta dieta
    si surpriza in prima luna cantaream cu 7 kg mai putin
    va pup si mai vorbim
    ps
    am vrut sa va impartasesc aceasta reusita a mea, pt ca eu am cautat mult timp o solutie pe internet dar fara rezultat

Membru inregistrat la
    22.12.2007
    Postari in forum
    380
    Ar merita sa incerc si eu pastilutele astea dar iata ca am reusit opt kilograme intr-o luna cu un regim care daca e cum se zice schimba metabolismul... chiar n-as vrea sa depind toata viata de pastilute si iar sa iau in greutate!

Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    215
    draga mihaela, am notat si eu regimul tau de slabit. mi se pare interesant si nu f. greu de urmat. cel mai greu insa mi se pare inceputul si anume : prima zi.

Membru inregistrat la
    22.12.2007
    Postari in forum
    380
    Pai uite ca la mine la servici, din cauza efectelor asupra mea a dietei, s-au apucat de saptamana asta inca patru colege... e f. vizibil si sunt mandra de asta!

Floricica Nou Venita harasim's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.11.2007
    Postari in forum
    17
    poate ca nu credeti dar si mami a mai tinut diete si ea nu manca paine, nu manca dupa ora 6 si manca multe fructe si legume a dat roade dar ia ajuns cat a slabit si nu a mai vrut
    depinde cum vretri sa slabiti daca vreti sa slabiti rapid in 4-5 zile mancati doar LEGUME si FRUCTE daca doriti o dieta mai lunga doar ce vam scris mai sus

Floricica Debutanta lavylory's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.02.2008
    Postari in forum
    708
    chiar sut bune pastilele? dar dupa ce nu mai iei ? nu au efecte negative?sau cat timp trebe sa iei?

Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    215
    pastilele pe care le iau eu, lipostop, mi le-a recomandat o prietena de-a mea care e farmacista si ea insasi le-a incercat.Nu sunt chiar atat de puternice(slabesti cam 2 kg/luna), sunt pe baza de otet de mere si nu au efecte negative (am vazut la prietena mea).Se ia cu o jumatate de ora inainte de masa si iti taie pofta de mancare:mamanci ca tb sa mananci, nu ca ti-ar fi foame.
    referitor la perioada cat tb sa le iei, te opresi cand consideri ca ai slabit suficient. Eu nu vreau sa le iau mai mult de 2 luni.

+ Raspunde
Pagina 1 din 22
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari