Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777

Depresie,cum trec?Frica de moarte!

Sunt o mamamica de 34 ani, a 2 fetite de 6 ani si respectiv 2 ani,frumoase si sanatoase.
    Va rog ajutati-ma ma confrunt cu o depresie cumplita!Am mai avut teama aceasta de vreo 2 ori,prima oara la varsta de 18 ani dupa ce a murit bunicul meu si a 2 oara cand eram insarcinata.
    Imi este frica de moarte...o frica de ma paralizeaza.
    Ma sperie ideea de a nu mai exista ,de sufocare...
    De 2 zile a revenit aceasta stare,tremur,totul vad in ceata,nimic nu mai are sens,nu pot dormi,plang...
    Cum pot trece peste aceasta stare?

Floricica Debutanta IOANA80's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.03.2011
    Postari in forum
    1.061
    Buna Deny desi eu ma confrunt cu o altfel de depresie poate nu asa puternica pe mine m-a ajutat tratamentul dat de medicul de familie plus iesirile ,plimbarile in locuri frumoase din jur ,totul cu un buget limitat .Iti doresc numai bine .

Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Incerc ....am impresia ca nimic nu mai conteaza,nu ma pot bucura de piticutele meleVreau sa trec peste,sa incep serviciul sa am si o alta ocupatie,in afara casa si luat fata de la scoala

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Eu cred ca cel mai bine este sa vorbesti cu cineva specializat, un medic. Nu se cer sfaturi pe forumuri in chestiuni atat de serioase.

Floricica Nou Venita biancastefania's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.02.2016
    Postari in forum
    1
    Buna denyy10 am o rugaminte stiu ca poti face calcul sa afli sexul unui bebelus, as vrea sa mai fac un copil pentru ca am pierdut un bebelus la 6 luni se sarcina si a fost baieitel as vera sa incerc sa mai fac unul ma poti ajuta sa imi spui cand ar trebui sa raman insarcinata? eu:03.12.0981 el:10.12.1977.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari