Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita anda16's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.05.2008
    Postari in forum
    5

Cursuri gratuite pentru gravide la Maternitatea Bucur

De aceea am vrut sa va spun si voua despre cursuri, eu am primit si o adresa de mail unde sa mai pot scrie daca mai vreau si alte informatii, va dau si voua adresa: scoalamamei@yahoo.com .
    Modificata de anda16; 20.12.2010 la 20:47:29.

Floricica Senior julay's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2009
    Postari in forum
    3.590
    Citat Postat de anda16 Vezi mesajul
    M-am inscris in prima serie din Ianuarie 2011 la cursurile ,,Scoala Mamei,, de la Maternitatea Bucur, in total dureaza 10 ore si se tin in fiecare joi cate doua ore. Cursurile sunt gratuite si pot participa si taticii care vor primii o adeverinta de participare ce le acorda dreptul la 10 zile de concediu platit dupa nasterea lui bb. Moasa care tine cursurile e foarte draguta si am rugat-o sa-mi arate sala de cursuri si sincer am ramas placut surprinsa, un spatiu proaspat renovat, colorat si dotat (aveau si papusi pe post de bb :) . De aceea am vrut sa va spun si voua despre cursuri, eu am primit si o adresa de mail unde sa mai pot scrie daca mai vreau si alte informatii, va dau si voua adreasa: scoalamamei@yahoo.com .
    Buna! Eu nu nasc acolo, pot totusi sa ma inscriu la cursuri? Cursurile sunt despre ingirjirea copilului nou nascut sau despre tehnici legate de nastere? Multumesc!

Floricica Nou Venita ScoalaMamei's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2011
    Postari in forum
    1
    Buna ziua tuturorburticilor ,
    intradevar puteti participa la cursuri la Maternitatea Bucur. Cursurile se desfasoara pe parcursul a 10 ore (impartite in 3 sau 5 module), pentru mamicile care nasc in Maternitatea Bucur cursul este gratuit.
    Daca doriti sa aflati programul cursurilor si conditiile de participare scrieti-mi pe adresa scoalamamei@yahoo.com.

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari