Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita roxanais's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2011
    Postari in forum
    57

Cum sa slabesc?

Buna ziua. As vrea sa-mi spuneti si mie o metoda de slabit pe care sa o pot folosi cat timp alaptez. Mentionez ca timp sa merg la sala nu am.

Floricica Nou Venita mitranmihaela's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2012
    Postari in forum
    85
    incearca sa mananci multe fructe si fa in casa exercitii de slabit de pe youtube sau alte site-uri

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    mami si eu iti recomand tot niste exerciti in casa,o dieta echilibrata si multa apa.deocamdata nu ai cum sa tii o cura tinand cont ca alaptezi.

mada_lyna
    Guest
    dar pt burtica,ce solutii aveti? ca eu am ramas cu burta.
    a,oare ceaiurile de plante au ceva efect de topire a grasimii? care ar fi acele plante?ms

Floricica Nou Venita mitranmihaela's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2012
    Postari in forum
    85
    pai dupa ce ai nascut trebuia sa tii un brau strans la burtica...nu cred ca e traziu acum...

Floricica Nou Venita roxanais's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2011
    Postari in forum
    57
    O sa vad niste exercitii.Cum a intrebat mada_lyna ceaiuri ai oie si daca da care?

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    pt burta cele mai bune sunt abdomenele.si eu mam strans vreo 2 luni dupa ce am nscut,fara rezultat

Floricica Avansata andragrig's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2011
    Postari in forum
    1.597
    O dieta nu e recomandata mai ales ca trebuie sa consumi multe calorii din cauza alaptatului,nici exercitiile fizice intense nu sunt foarte indicate deoarece produc acid lactic care pot schimba gustul lapticului din sani si bebe mai apoi sa-l refuze...Iti recomand un exercitiu usor pe care l-am facut si eu si a dat rezultate in timp Hot Body Warm Up Routine -Stretch, shake, pump, jam, and get ready to work your body OUT! - YouTube

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari