Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice rodikutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.02.2008
    Postari in forum
    328
    Cunosc multe familii care se afla in impas datorita asa-ziselor crize din jurul varstei de 30, 40 sau 50 de ani. Cunosc familii care s-au destramat si apoi au regretat si au pus totul pe seama crizei de varsta.Sincer, uneori imi este frica de ce va urma, chiar daca am incredere ca voi putea lupta pentru linistea familiei.

Floricica Nou Venita gabi.m's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    215
    mie crizele astea de varsta mi se par niste false probleme. Sunt un motiv pentru a te ascunde dupa adevaratele probleme. Daca exista dragoste, incredere nu vad motive pentru ca relatia sa se destrame. Citeam undeva ca atata timp cat intr-un cuplu exista un scop comun, acest cuplu varezista tentatiilor, problemelor, timpului si chiar acestor "crize de varsta". Dupa cum ai spus si tu nu cred ca exista o varsta clara la care apare criza (30, 40, 50)asa ca daca totul este in ordine intre voi_ar trebui sa stai linistita.

Floricica Novice rodikutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.02.2008
    Postari in forum
    328
    In cazul meu este totul ok, mi-e frica doar cand aud de cunostinte apropiate care se despart si inainte pareau cupluri foarte fericite...ma intreb daca n-as putea fi intr-o zi in postura lor, dar, dupa cum ai zis tu, noi avem multe scopuri comune.

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    am auzit atat de multe in ultima perioada incat nu ma mai mira nimic. niste situatii de iti sta mintea in loc. cat despre crizele de varsta eu zic ca-s niste aiureli. hai sa zic ca sunt intr-o criza de varsta ca sa nu zic ca-mi zboara mintea la aventuri, cam asa ceva.

Floricica Nou Venita kattybeb's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2008
    Postari in forum
    247
    Hmmm... nu stiu ce sa zic despre asa zisele 'crize'..ca si gabi,mie mi se par niste false pretexte pt a te ascunde de adevaratele probleme! Orice ar fi,desi e greu sau usor,tb s alupti pt familia TA,implicit pt TINE si nu pt principii sau de ce zice "lumea"...apropo,si chestia asta cu "zice lumea" mi se pare tot un pretext,pana la urma nu traieste lumea ce traiesti tu,nu face lumea ce faci tu.Trageti aer in piept,capul sus si mergeti inainte,altfel nu aveti cum sa razbiti prin probleme!

Atata timp cat exista liniste,armonie si idei comune intr-o familie,nu inteleg de ce ar putea aparea acele asa-zise 'crize ale varstei',implicit destramarea unei relatii!!!

Mult succes !

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Buna ziua,
    Doresc sa va impartasesc cateva detalii despre un nou produs (unic si patentat) CARE VA POATE FI DE UN REAL FOLOS. Este vorba despre absorbante active Ladu Anion (Love Moon) ale corporatiei Winalite care se deosebesc de oricare altele prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat), ce in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi. Este un produs revolutionar,cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe (care au sarcina electrica pozitiva), au efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni : eroziuni si infectii cu toate tipurile de bacterii, pe colul uterin,candidoze,chist ovarian,miom uterin,fibromiom,endometrioza,infectia cailor urinare,prolaps vaginal,incontinenta urinara,arsuri termice, uscaciune vaginala,dismenoree,scurgeri excesive,herpes genital,cancer de col uterin etc.Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie. Recomandate si in menopauza. In plus, elimina mirosurile. Foarte important ! - se livreaza impreuna cu carduri de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate (in special cea colului uterin) etc. In Romania deabea incep sa fie cunoscute,in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului (intotdeauna fiind printre primii informati este un imens avantaj, in caz ca doriti sa faceti o afacere din simpla promovare a absorbantelor si nu doar sa fiti un simplu consumator). In lume , inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani.Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. Relatii : pronatural@email.com sau 0745.074.755

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari