Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta llorikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693

Crema de fata NIVEA

NIVEA Creme este o crema hidratanta, ideala pentru orice tip de piele. Ati folosit aceasta crema ? Este buna ? Sunteti PRO sau CONTRA pentru NIVEA Creme?

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    gama nivea in general este foarte buna.eu nu folosesc nici o crema de fata,mi se pare devreme,poate de la 30 de ani incolo.

Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    Citat Postat de madasabi Vezi mesajul
    gama nivea in general este foarte buna.eu nu folosesc nici o crema de fata,mi se pare devreme,poate de la 30 de ani incolo.
    Nici macar iarna nu folosesti crema ? Eu folosesc crema hidratanta , mai ales iarna cand tenul e predispus la vant si ger.

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    nu folosesc deloc,in nicio perioada.folosesc fond de ten hidratant cand ies afara,si seara ma demachiez cu lapte demachiant pe baza de miere doina,care hidrateaza si el.cu toate ca am un ten cam uscat,nu prea am probleme.nu ma dau cu crema de acum pentru ca tenul devine dependent de crema,si inca sunt tanara,organismul lupta singur pt ten,ma hidratez f bine band ceaiuri zilnic

Floricica Cu Vechime SilviaPopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2009
    Postari in forum
    5.395
    .nu ma dau cu crema de acum pentru ca tenul devine dependent de crema,si inca sunt tanara,organismul lupta singur pt ten,ma hidratez f bine band ceaiuri zilnic
    Eu tind sa cred ca gresesti, din ceea ce am mai auzit, insa am fi recunoscatoare, gabryoletei daca ar intra si ne-ar lumina putin! multumim!

Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    nu folosesc deloc,in nicio perioada.folosesc fond de ten hidratant cand ies afara,si seara ma demachiez cu lapte demachiant pe baza de miere doina,care hidrateaza si el.cu toate ca am un ten cam uscat,nu prea am probleme.nu ma dau cu crema de acum pentru ca tenul devine dependent de crema,si inca sunt tanara,organismul lupta singur pt ten,ma hidratez f bine band ceaiuri zilnic
    Am inteles. Eu nu folosesc fond de ten in fiecare zi si de aceea folosesc crema hidratanta. Nu ma machiez des. Decat atunci cand ies undeva.

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    Citat Postat de llorikiss Vezi mesajul
    NIVEA Creme este o crema hidratanta, ideala pentru orice tip de piele. Ati folosit aceasta crema ? Este buna ? Sunteti PRO sau CONTRA pentru NIVEA Creme?
    La un alt topic spuneai ca o folosesti si ca iti este buna. Deci?
    Conteaza cum se simte pielea ta cu aceasta crema, nu ce cred altii despre ea

Moderator Floricica Debutanta zonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2011
    Postari in forum
    739
    Eu folosesc Nivea si mi se pare destul de buna,fond de ten mai rarut,demachiare obligatorie in fiecare seara si multumesc celui de sus nu am probleme,consum multeeeee lichide si din cand in cand cate o masca cu argila(cand nu e sotul acasa ca sa nu se sperie hihihi).

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Eu am tenul sensibil si am folosit Nivea,este foarte buna,nu mi-a produs iritatii pe piele sau pete rosii cum am patit cu alte creme.Pentru tenul meu mai folosesc foarte des crema pentru bebelusi :) este foarte buna si pe timp de iarna mai ales ca este conceputa special pentru pielea fina a bebeilor :)

Floricica Avansata gabriella07's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2011
    Postari in forum
    2.006
    si eu folosesc Nivea mai ales acum in sezonul rece,ca mi se usuca tenul,este crema preferata,si cred ca este foarte buna,mie imi place

Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    Citat Postat de ioanabalescu Vezi mesajul
    La un alt topic spuneai ca o folosesti si ca iti este buna. Deci?
    Conteaza cum se simte pielea ta cu aceasta crema, nu ce cred altii despre ea
    Vroiam sa mai aflu pareri ... persoane care folosesc aceasta crema ...etc. Chiar nu inteleg ce vrei sa spui :D

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari