Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Medeea89's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2013
    Postari in forum
    1

Control ginecologic

Buna ziua.M-am hotarat sa imi fac un control ginecologic,am ales pe Dr Lupu Bogdana.As dori cateva informatii,cat costa un control,si daca e ceva de facut inainte de consultatie.Va fi pentru prima oara cand voi calca intr-un cabinet ginecologic.

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Citat Postat de Medeea89 Vezi mesajul
    Buna ziua.M-am hotarat sa imi fac un control ginecologic,am ales pe Dr Lupu Bogdana.As dori cateva informatii,cat costa un control,si daca e ceva de facut inainte de consultatie.Va fi pentru prima oara cand voi calca intr-un cabinet ginecologic.
    Cel mai bine ar fi sa intrebi toate acestea la cabinetul doamnei doctor :)

Moni79
    Guest
    Buna! Sunt nou venita pe forum si asta pt ca eu si sotul meu ne-am hotarit sa avem un bebe. Stie cineva, ceva de dl dr Hadi Rahimian de la Regina Maria? Am citit pe site, insa fac reclama multa :))ati fost la el? sau stiti ceva?
    Merci!

Floricica Nou Venita Urlatica's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2013
    Postari in forum
    28
    Citat Postat de Medeea89 Vezi mesajul
    Medeea, tarifele difera de la un cabinet la altul. Unde merg eu un control este 110 lei. Bine ar fi daca tot te duci sa-ti faci si o analiza de secretie si un Papanicolau. Nu trebuie sa te speli intern cu 24h inainte si nici sa ai contact sexual (tot cu 24h inainte).

Cam astea imi vin in cap acum.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari