Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    Fetelor eu nu mai stiu ce sampon sa-mi mai iau.nu stiu de ce dar de la un timp nu-mi mai place nici unul.voi ce sampon mai folositit si cat de incantate sunteti de el?dar balsam?

Floricica Senior claudiapostol75's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2006
    Postari in forum
    3.259
    eu folosesc Garnier.

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    eu am folosit tip de 8luni de la Amway(santiniq,pt par vopsit)dar am un par tare ciudat,cand s-a obisnuit cu samponul tb sa-l schimb ca mi se unge fft repede.de 1 saptamana ma spal cu sampon de la Wella ,Lifetex(cu acesta ma spala si la coafor) si imi place cum imi arata parul dupa,acum sunt curioasa cat o sa-l folosesc

Floricica Nou Venita pinteaanca's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.06.2007
    Postari in forum
    53
    Saptamana trecuta mi-am vopsit si eu parul, pana acum aveam doar suvitze, si cu aceasta ocazie mi-am schimbat si samponul. Mi-am vopsit parul cu vopsea L-Oreal, asa ca mi-am luat sampon tot de la L-Oreal, pt. par vopsit si masca de par tot din aceeasi gama. Acum astept rezultatele.

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    Alina este normal ca parul sa se obisnuiasca cu samponul si sa nu mai reactioneze la acesta asa cum trebuie.este ca si cu pasta de dinti.trebuie schimbat mai des.ieri mi-am luat si eu sampon gliss.este prima data cand imi iau.sa vedem cum va fi.la mine este alta problema la par-este cam uscat.

Floricica Cu Vechime fluturas's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5.785
    Eu nu folosesc acelasi sampon,il schimb de fiecare data iar balsam folosesc din placenta vegetala.

Floricica Nou Venita allyana's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.06.2007
    Postari in forum
    71
    eu folosesc Revalid si sunt foarte incantata de el, iar balsam-masca de par cu masline si struguri...

Floricica Senior dorissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    Eu folosesc Khlorane, de diverse tipuri...

cdl
    cdl este offline.
    Floricica Avansata cdl's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.03.2007
    Postari in forum
    2.271
    Eu folosesc unul pe baza de avena si o masca pentru par vopsit , sunt foarte multumita, am incercat un balsam care nu se clateste, dar mai buna mi se pare masca.

Floricica Nou Venita murcicuta's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.07.2007
    Postari in forum
    101
    Eu folosesc de la Vichy. Sunt foarte multumita, nu am nevoie nici de balsam.

Floricica Senior georgilivia's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2006
    Postari in forum
    2.985
    Eu am folosit de-a lungul anilor tot soiul. Si acum de o vreme folosesc si balsam, ca nu puteam sa folosesc pentru ca mi se ungea mult prea tare parul.
    DAr cel mai mult mi-au placut sampoanele de la Schauma (sper ca am scris bine).

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari