Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alina212's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.05.2013
    Postari in forum
    1

Ce remedii impotriva celulitei folositi?

Ce remedii impotriva celulitei folositi?

tabitha
    Guest
    In primul rand,sport si multe lichide.Apoi mare atentie la alimentatie,evit bauturile carbogazoase,prajelile,mancarea fast food.Nu am gasit inca o crema anticelulitica care sa faca minuni.

Floricica Nou Venita moise833's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2013
    Postari in forum
    1
    Am folosit un gel anticelulitic de la Cellinea. L-am luat de pe cellinea.ro si dupa ce am terminat continutul, a trebuit sa mai cumpar unul pt ca nu scapasem in totalitate de celulita:)Oricum dupa al doilea tub am rezolvat definitiv problema celulitei.Sau asa sper, sa fie definitiv!
    O zi buna!

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    Buna:) daca ar exista o crema minune , ce bine ar fiiiii!din pacate, lupta cu celulita este una continua...un stil de viata sanatos, cu o alimentatie echilibrata, miscare fizica si ....muuulte lichide, aplicarea printr-un masaj energic a unei creme anticelulitice, toate ajuta:)

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    Citat Postat de moise833 Vezi mesajul
    Am folosit un gel anticelulitic de la Cellinea. L-am luat de pe cellinea.ro si dupa ce am terminat continutul, a trebuit sa mai cumpar unul pt ca nu scapasem in totalitate de celulita:)Oricum dupa al doilea tub am rezolvat definitiv problema celulitei.Sau asa sper, sa fie definitiv!
    O zi buna!
    definitiv nu ai cum....daca era un asa tratament, crezi ca vedetele astea pline de bani si timp pentru ele ar mai avea celulita?:)

tabitha
    Guest
    Citat Postat de moise833 Vezi mesajul
    O zi buna!
    Reclama e sufletul comertului!O crema nu are cum sa faca minuni,depozitele alea de grasime,numite celulita nu au cum sa dispara pur si simplu ,dupa doua tuburi folosite.

Floricica Nou Venita alinox's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.07.2013
    Postari in forum
    1

celulia

ulei de cocos si unt de shea :) in stare 100% naturala

Floricica Nou Venita rolandino's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.07.2015
    Postari in forum
    19
    Celinea din ce am citit sunt pilule nu e crema:)

Floricica Nou Venita marinco's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.07.2015
    Postari in forum
    7
    Masajele anticelulitice sunt extrem de benefice pentru eliminarea celulitei cu conditia sa se faca intr-un mod corect si sa se mai faca si altceva pe langa. Un accent mare trebuie sa se puna si pe stilul alimentar pe care il avem dar si pe exercitiile fizice pe care trebuie sa le facem in fiecare zi.

Floricica Nou Venita licius's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2015
    Postari in forum
    25
    Din ce stiu eu masajele anticelulitice daca nu sunt efectuate corect pot sa produca leziuni destul de urate sub forma de vanatai care sunt inestetice si dureroare. Deci grija foarte mare la cine mergeti atunci cand va decideti sa va faceti masaje anticelulitice.

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!