Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Ma gandeam ca de atatea ori am iesit la plimbare si am cautat sa fim la moda in materie de vestimentatie, bijuterii, posete....Haideti sa ne spunem parerea...mai ales ca ne adunam din toate colturile lumii!

Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Photobucket

Rochie de vara....imi plac mult culorile!

Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Photobucket

Se poarta espadrilele...dar mai sic asa cum sunt acestea. Si f faine pt mamici..ca ne deplasam mai comfortabil!

Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Photobucket

Posete..nebunia mea.
    Si PS...mesaj...Monica!!!...iti place? :)

Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Cam atat..sper ca pozele nu sunt f mari...scuze daca am facut-o lata.
    Astea sunt gusturile mele..acu...Astept opiniile voastre! Pupici!

Floricica Nou Venita chris07's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2008
    Postari in forum
    260
    aici in state e la moda matasea, bluzele viu colorate din matase, dar si rochiile tip sarafan , simple;inca sunt la moda gentile mari, chiar f mari.
    Imi place tare mult TYra Banks, si ii urmaresc show-urile, recent am vazut-o imbracata in niste pantaloni f stramti sus, cu talie f inalta si jos laaargi....cu bluza stransa doar in talie dar largi manecile si vaporoasa ...mie imi place moda asta.
    Se poarta si curelele late, din lac.
    In privinta modei aici in state lumea in general ,e f comoda ,sa fie cat mai comozi.

Floricica Nou Venita chris07's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2008
    Postari in forum
    260
    Bune gusturi Onita, imi plac toate, si expadrilele le port, sunt tare comode.

Floricica Nou Venita hani's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.04.2008
    Postari in forum
    248
    Mie imi place moda anilor 80 si constat ca a revenit, desi eu nu mai am silueta compatibila. Si mor in magazine ca au numai marimea 36. Eu port 42 - 44, ca sa se stie!

Floricica Debutanta lavylory's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.02.2008
    Postari in forum
    708
    superba rochia ...ador rochile de genu asta ..eu mai mult imi iau treisfert imi plac mai mult rochile lugi sunt mai elegante ...gusturi bune oana!!!!acum sa te vedem si imbracata cu ea!!:O)

Floricica Avansata madyflo's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.090
    Superba rochita Onita.
    La fel si expadrilele.
    Cat despre geanta am ramas fara cuvinte.Si eu ador gentile.Imi plac la nebunie de orice fel.

Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Merci fetele...se pare ca avem aceleasi gusturi. Eu sunt in mare toi de cumparaturi...in 3sapt venim in tara. O sa facem o escala de o sapt la Paris.....vin cu noi idei de moda de acolo..:)
    Imi pregatesc tinutele pt acasa.....eu tre sa le combin in asa fel incat sa respect si religia mea(musulmana)....dar o sa va arat poze apoi...sa vedeti de chic sunt...haha!
    Mady...ne vedem in Cta? Eu sunt originara de acolo...asa ca....cine stie!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari