Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 21
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    am preluat tema de pe alt site..mi s-a parut interesanta..

Un copil iti aduce multe bucurii dar si griji. Timpul tau liber nu va mai fi acelasi.

ma gandeam la un slogan: Nu uita de tine! un lucru cat mai mic..dar daca iti face placere si te-ai simtit bine..merita..mai ales ca puii nostrii au nevoie de noi calme...linistite..pline de optimism..

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    un subiect ft interesant!
    dar cu timpul meu...,offf !am ft putin timp pt mine,si asta doar cand vine sotul si o preia pe Daria,in rest ea se tine peste tot dupa mine
    Ma multumesc insa cu timpul petrecut pe net,cand ma relaxez,cu site-urile de copii sau vb cu prietene,colege
    o sa scriu si eu incepand cu azi cam ce fac pt mine in fiecare zi
    spor la scris mamici!

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    este foarte interesanta ideea.intr-adevar ar trebui sa ne gandim putin si la noi dar e cam greu atunci cand nu ai nici un ajutor in cresterea copilului.
    sincer eu m-am cam neglijat in ultimul timp.voi incerca sa ma schimb si cred ca este frumos sa ne impartasim si micile noastre bucurii pe langa cresterea copiilor.

Floricica Avansata alde_roby's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    interesanta tema Afro...Eu pana acum nu mi-am facut decat o cafea , pe care o beau linistita cu voi. Razan doarme , asa ca o beau linistita .Asta e ritualul care ma linisteste in fiecare dimineata.Si mai pe seara o sa ma duc un pic la sala.

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    felicitari Roberta ca mergi la sala!
    mare lucru!

Floricica Avansata alde_roby's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    da sa stii ca este super....si recomand tuturor pt ca ajuta si la fizic dar si la psihic....foarte mult. Eu recunosc ca ma duc pt fizic...nu reusesc sa scap de burtica:D

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    daca stau 5 min si beau un pahar cu suc linistita si vb cu voi..s-au am facut ceva care imi place..parca simt ca am facut ceva pt mine

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    chiar as vrea sa scriem fiecare..in fiecare zi ce am facut pt noi

Floricica Senior georgilivia's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2006
    Postari in forum
    2.985
    Eu astazi mi-am cumparat un suc, si am pus deoparte, pentru mine, 10 lei. Ca vreau sa imi transform un inel, si nu am chiar acuma banii, dar ii voi aduna incetutz si apoi acela va fi un lucru maretz, trasformarea inelului. :-)

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    mi-am cumparat doua prajiturele si le-am savurat linistita dupa ce a adormit David.aveam o pofta...au fost super

Floricica Debutanta gabi_alex's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2006
    Postari in forum
    703
    Eu de ceva timp, am inceput sa mai fac cate ceva pt mine. O cosmetica, o manichiura, un coafor...etc. Dar nu ff des. Ca chiar nu am timp.Serviciu dimineata, bebe dupa-masa, iar seara, dupa ce culc toata gasca si termin de adunat si de spalat vase, mai fac sport ( dar nu in fiecare seara pot pt ca de multe ori sunt franta) si mai fac impachetari. ...dar ii bine si asa, decat deloc.
    Azi, de exemplu nu am facut nimic...dar mnaine merg la cosmetica si manichiura....maine ma rasfat.

+ Raspunde
Pagina 1 din 21
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari