Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alina27's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.10.2006
    Postari in forum
    64
    buna .exista in farmacii niste vitamine eurovita pt par si unghii.este foarta buna formula si merita,dar tratamentul dureaza 6 luni.atentie la alaptare

Floricica Avansata alemi's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2006
    Postari in forum
    1.251
    buna ,daca te multumeste sau te consoleaza cu ceva afrodita-elena,sa stii ca si mie i-mi mai cade parul desi bebica mea implineste peste 3 zile 6 luni si vreau sa spun ca-mi cade ingrozitor de rau,dar atata timp cat alaptez am zis sa nu iau nmk dintre tratamentele recomandate din farmacii.pupici la bebeii vostri.:)

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    buna! mulumesc pt incurajare..imi cade si acum..dar nu asa rau..sper sa se opreasca..ca eplina casa de parul meu

Floricica Avansata alemi's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2006
    Postari in forum
    1.251
    si la mine e la fel si am ajuns sa urasc ff tare asta,peste tot pe unde intorc capul e imposibil sa nu vad fire de par si mai e si lung si negru .... e ingrozitor.mi-e jena de multe ori cand avem musafiri si vad pe fotolii sau pe canapea firele mele rebele care au parasit locul lor.pupici la voua si ingerasilor vostri si sa nu disperam ca o sa fim frumoase si cu putina chelia :))

Floricica Avansata bialma's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2006
    Postari in forum
    1.274
    si mie imi cade foarte tare parul si sunt 13 luni de cand am nascut ,mia spus cineva ca se gaseste in comert un tratament cu placenta un fel de crema care se da pe par si se sta cu ea 20 dupa care se spala si nu costa foarte mult am sa incerc si eu .asta e ce am gasit eu acum nu stiu,mai vb si va voi spune rezultatele pupici

ro
    ro este offline.
    Floricica Nou Venita ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2006
    Postari in forum
    99
    bialma,tie iti creste parul greu?

Floricica Novice anda.danila's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    460
    Si mie in cade parul foarte tare. In disperare de cauza mi-am cumparat Revalid sampon si balsam. M-am spalat doar de doua ori pana acum, dar cred ca deja se simte o usoara ameliorare. Sper sa fie eficiente, ca de scumpe, sunt tare scumpe.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    multumesc anda! cat costa apropo?

Floricica Nou Venita cleodem's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.09.2006
    Postari in forum
    10
    buna Afrodita-elena, cred ca toate am trecut si inca mai trecem prin perioada de cadere a parului, eu m-am sperita foarte rau. Am luat revalid pastile, costa 200.000, se iau 3 pe zi timp de 10 zile, dupa aceea cate o pastila pe zi si iar cate 3 pe zi timp de 10 zile. Eu iau 2 pe zi de o sapt. si deja se vad schimbari, imi mai cade parul dar nu la fel de mult.

Floricica Debutanta camicata1976's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.08.2006
    Postari in forum
    958
    Eu vreau sa va spun ca mie mi-a cazut parul foarte tare timp de o luna dupa care s-a oprit fara a lua vreo masura.
    Caderea excesiva a parului dupa nastere este normala( e vorba de modificari hormonale).Cand organismul isi revine nici parul nu va mai cadea.

Floricica Nou Venita ioanamac's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.10.2006
    Postari in forum
    5
    afrodita-elena, Revalid sampon si balsam te costa undeva la 60 lei, chiar peste. Eu nu stiu daca au efect, sper, ca deocamdata in afara de matreatza nu s-a intamplat nimic. Nu te descurajez, le folossesc de mai putin de o luna. Parul cade in continuare, l-am tuns...asteptam.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari