Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Idee Bronzarea organica

Se pare ca bronzarea organica este cea mai rapida metoda de bronzare si nu este deloc nociva pentru ca nu foloseste raze UV.

Sistemul de baza pentru pronzarea organica, are la baza pulverizarea pe corp a unei solutii, cu ajutorul unui sistem performant si procedeul este astfel faorte rapid, pielea capatand culoarea bronzului in doar 5 minute.

Sunt 3 pasi pentru un bronz organic . Primul pas este exfolierea pentru ca pielea sa fie curata apoi se pulverizeaza bronzul pe intreaga suprafata a corpului si in final se va folosi un aparat pentru a usca lotiunea aplicata.

Efectele bronzarii organice incep sa se bada la 8 ore de la aplicare si dureaza in jur de 7-9 zile.

Floricica Avansata ralukut's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2008
    Postari in forum
    1.401
    M-am 'bronzat" organic asta-vara si nu am fost prea incantata. Mi-au facut doar 2 straturi si lumea nu a remarcat nimic. Se vedea doar in comparatie cu vreo portiune ramasa mai alba.
    S-a dus f. repede, cred ca in mai putin de o saptamana.

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari