Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice Mamiii.lui.Maxiii's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2013
    Postari in forum
    386

Bronsita?

Mamici. Am fost racita cateva zile, dupa ce am luat raceala de la al meu sot. Am luat Parasinus, siropuri de tuse. Si mi-a trecut raceala dar dupa aceea cateva zile am avut o tuse seaca care nu ma lasa nici sa dorm. Iar de ieri am inceput sa tusesc si sa elimin expectoratie galbena iar cand imi suflu nasul de cateva ori am vazut ca era secretia cu sange, iar acum cu ceva maroniu. Febra nu am mai facut de cand mi-a trecut raceala, insa din ce am citit pe net ar cam fi simptomele bronsitei. Si mama si fratele meu au avut probleme cu plamanii. Si uneori ma dor si plamanii dar nu foarte tare.

Si DA, fumez. (pentru cele care ma vor intreba asta)

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    Greu de pus un diagnostic asa...online, mai ales ca nu suntem medici:)De multe ori viroza lasa drept "amintire" o tuse...insa numai medicul iti poate pune un diagnostic.
    Sanatate multa!

Floricica Novice Mamiii.lui.Maxiii's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2013
    Postari in forum
    386
    Citat Postat de supermami Vezi mesajul
    Greu de pus un diagnostic asa...online, mai ales ca nu suntem medici:)De multe ori viroza lasa drept "amintire" o tuse...insa numai medicul iti poate pune un diagnostic.
    Sanatate multa!
    Asa e. L-am sunat pe dr si din ce mi-a spus daca era bronsita trebuia sa am o haraiala cand respir. Dar nu am nimic. Oricum acum imi e mai bine. Mai tusesc putin fara secretie si nasul nu il mai am asa tare infundat.

Floricica Avansata alinaflory's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2009
    Postari in forum
    1.986
    Fluimucil pentru adulti sau Mucosolvan adulti foarte bune ca si expectorante

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari