Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860

Ati folosit tinctura de ardei iute?

ati folosit aceasta tinctura pt par? ati vazut ceva efecte? ma intereseaza sa mi creasca repede si sa fie sanatos...Tinctura de ardei iute stopeaza caderea parului

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    N-am auzit pana acum de tinctura asta.

Floricica Nou Venita MamaNedelcu's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2011
    Postari in forum
    172
    am auzit de ea insa nu am folosit o pentru ca problema mea era mai serioasa si am facut tratament cu revalid(capsule) 3 luni de zile si a dat roade,doar ca este forte costisitor..

Floricica Senior ghiny's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040
    Daa...eu o folosesc o data pe saptamana si ma ajuta mult.La fel de buna este si tinctura de urzica.

Mai jos o sa-ti scriu o masca pt par care ajuta la regenerarea lui.

O lingura de miere cu o capsula de vitamina E se amesteca cu o cantitate de sampon ,dupa care se aplica pe parul umed.

Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594
    Am auzit si eu de aceasta tinctura,cica ar da rezultate foarte bune.Stiam ca se mai foloseste si in cazul celulitei.

Floricica Nou Venita Nikki's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2012
    Postari in forum
    148
    Pentru ca sunteti cele care insenineaza zilele barbatilor - desi ei se plang dar numai pentru ca asa s-au obisnuit - pentru ca sunteti cele care numai cand priviti catre copiii vostri, dati lumii mai multa frumusete, pentru ca sunteti cele care gasesc in fiecare zi timp pentru orice problema si orice nevoie a celor dragi, pentru ca, desi va mai plangeti cateodata, o luati de la capat in fiecare zi, mai puternice si mai hotarate, pentru ca sufletul vostru stie ce e iubirea, cum se daruieste si cum se primeste ea... si pentru tot ceea ce reprezentati... pentru voi timpul se opreste putin in loc la fiecare inceput de Primavara, sa va aduca un omagiu...
    La multi ani!

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    da este foarte buna si pt celulita..arde grasimea ...apropo de asta eu am inceput sa folosesc o crema lipogel de la Q40 (20 LEI) care a facut minuni cu burtica mea (ma dau doar seaara si masez cu aparat de masaj gen relax tone) si se vede fff bine ca m-am micsorat in talie si burta si ca vergeturile s-au atenuat fff mult.vreau sa incerc aceasta tinctura pt par,m-am tuns in ianuarie ff scurt sa se regenereze cica-vax tot e ars si imi cade si vreau sa mi creasca mai repede si sa se mai inareasca-stiu ca va ustura insa nu stiu daca e indicat in hipertensiune sa nu dau in alte alea((((
    multumesc pt masca ghiny..)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari