Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266

ati folosit colon help?

din pacate la 23 de ani am 67kg.sunt inalta dar as vrea sa fiu nici ca inainte dar nici ca acum.as vrea sa ajung undeva la 58-60 maxim.de cand am nascut nu am slabit absolut deloc,decat in maternitate.de cand ma stiu mananc o data pe zi,fac abdomene,beau lichide...ma gandeam sa incerc colon help,dar as vrea sa aflu parerile voastre mai intai.sper sa ma ajutati

Floricica Novice Ruxy_ta's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.07.2010
    Postari in forum
    412
    Din cate am citit, Colon Help nu e un preparat special pentru slabit. Adica poti si slabi, dar cu Colon Helpul urmaresti altceva, dezintoxicarea organismului, curatarea colonului, care ar trebui continuata cu curatarea rinichilor si a ficatului. Dar poti scapa de balonari...

Moderator Floricica Senior ankag's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2010
    Postari in forum
    2.561
    Nu e bine ca mananci o data pe zi... asta nu te ajuta sa slabesti.
    Cel mai bine ar fi sa ai o dieta corecta si slab hipocalorica la care sa adaugi exercitii fizice (cel putin 30 de minute pe zi de 5 ori pe sapt sa faci ceva aerobic... poate fi si o plimbare mai rapida, iar pentru masa musculara eu as recomanda sala... sau exercitii cu greutati acasa).
    Aratam dupa felul in care ne alimentam si facem miscare... solutiile astea minune nu pot avea efecte reale... poate doar pe moment, dar dezechilibreaza organismul... si atata timp cat dieta si exerctiile fizice nu sunt ok, orice rezultat bun cu timpul se va intoarce la starea initiala... si din pacate slabitul ala asa rapid arde si masa musculara, iar mai apoi cand te ingrasi la aceiasi greutate ai mai putini muschi si mai multe grasimi...

Floricica Novice mica82ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.07.2008
    Postari in forum
    410
    Eu nu am folosit ColonHelp, insa a folosit maicamea. Ea e mare "fan" al produselor de genul asta. Momentan are o pasiune pt o ciuperca tibetana. Ideea e ca nu a slabit 1gram cu ColonHelp. A trebuit la vreo luna de cand terminase cura cu el sa faca o colonoscopie, si medicul care a realizat interventia a fost foarte uimit de cat de curat era colonul ei. I-a zis ce a luat si cica i-ar fi zis medicul ca de la ColonHelp arata colonul atat de bine. Daca il iei ca sa slabesti, nu o sa ai prea mare randament, daca il iei pt detoxifiere atunci se pare ca ar avea un efect benefic.

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    pai las lua pentru slabit.dar am vazut ca exista si colon help special pentru slabit..colonhelp silouet,ceva de genul.va intreb ca sa nu dau 120 ron fara sa stiu parerile altora.

Floricica Debutanta obanceacristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.05.2009
    Postari in forum
    687
    Se numeste Silhouette Help. Chiar sunt si eu curioasa daca slabesti de la el.

Floricica Avansata ioanag's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2007
    Postari in forum
    2.303
    Azi am dat comanda de amandoua produsele, si daca vreti o sa va spun daca va functiona sau nu :)

Floricica Novice annida8's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2009
    Postari in forum
    543
    Ma bate gandul de vreo cateva luni sa mi-l iau si eu.
    Am prietene care il folosesc..l-au facut ele acasa.La plafar se gasesc toate ingredientele,nu sunt cine stie ce ingrediente magice:oregano,argila,seminte de in,patrunjel.coriandru,tarate de psyllium si chimenPrietenele mele sunt multumite toate..doar ca sunt deja satule de gustul de oregano si chimen.

Floricica Cu Vechime oanap99's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2008
    Postari in forum
    9.481
    buna seara
    colon help e un produs bun
    dar poti sa il prepari tu- toate chestiile din el se gasesc la plafar si iese cam la 40 ron

tre sa stii cum sa il iei- in iaurt si imediat dupa el 2 pahare de apa pt ca inul din el da balonare si apoi pe parcursul zilei inca 1,5 -2 litrii de apa minim

Floricica Nou Venita valenevg's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.03.2012
    Postari in forum
    2
    Ati racit? De ce nu folositi SALTAIR DOMO? Aparatul este un salinizator cu ultrasunete, ce poate fi folosit in orice incapere, de maxim 150 mp. Acesta creeaza microclimatul de la marginea unei mari sau al unui ocean, la dumneavoastra in camera. El transforma solutia salina in micro-particule intre 1 si 5 microni. Microparticulele de sare sunt capabile sa patrunda adanc in plamani, sa curete, umezeasca si sa reduca inflamațiile cailor respiratorii. Principiul se bazează pe faptul că sarea naturală este mucokinetica (fluidizeaza mucusul), anti-inflamatoare (reduce edemele din mucoasa căilor respiratorii), anti- bactericida (ucide bacteriile). Aparatul are si proprietatea de umidificare si improspatare a incaperii unde va fi amplasat. Se recomanda sa fie folosit in apropierea patului, pe durata noptii.
    Aparatul are dimensiunea de 200 x 180 x 90 mm si cantareste maximum 0.55 kg
    Este indicat si in tratamentul copiilor cu afectiuni respiratorii sau raceli sezoniere
    Pretul este de 460 ron. Pentru mai multe bucati, exista reduceri.
    Pentru detalii de distributie ZERO SAPTE DOI DOI PATRU CINCI ZERO OPT CINCI CINCI

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari