Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ioanapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2009
    Postari in forum
    19

Intoarcerea la serviciu

Buna!<br />
    Luna viitoare trebuie sa ma intorc la serviciu.poate cineva sa-mi spuna pasii pe care trebuie sa-i urmez,unde trebuie sa merg,doar la serviciu sau si la directia de munca unde am depus dosarul,mai am nevoie de acte de la ei sa duc la serviciu?Cum ar trebui sa procedez?Multumesc!

Floricica Senior ginazarna's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2009
    Postari in forum
    3.466
    Buna. Eu stiu ca trebuie sa te prezinti doar la serviciu, la biroul de resurse umane. Daca este cazul, faci o cerere de intoarcere din concediu de maternitate.

Salariul, pentru inceput este acelasi ( CIM fiind suspendat) nu a suferit modificari, daca este sub limita legala va fi majorat automat cu data reluarii activitatii, daca este peste limita minima poate sa ramana neschimbat.

Floricica Nou Venita ioanapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2009
    Postari in forum
    19
    Multumesc frumos,pentru raspuns!

Floricica Cu Vechime dadiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.441
    da nu e nevoie sa mergi decat la serviciu :) firma unde lucrezi se ocupa de contractul tau de munca, acesta fiind suspendat pe perioada de 2 ani

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari