Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Nou Venita pavalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2009
    Postari in forum
    169

Va sarutati copiii pe: gurita, obrajor sau frunte?

Trebuie sa recunosc ca eu nu prea tin cont, le pupacesc unde se nimereste. De cele mai multe ori sunt atenta la ceea ce-si doresc ele, cateodata imi intind obrazul, alta data gurita. Profit de pupaceala cat inca ma mai lasa sa le dragalesc. Voi cum procedati?

Floricica Debutanta Hayeti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068
    Citat Postat de pavalina Vezi mesajul
    Trebuie sa recunosc ca eu nu prea tin cont, le pupacesc unde se nimereste. De cele mai multe ori sunt atenta la ceea ce-si doresc ele, cateodata imi intind obrazul, alta data gurita. Profit de pupaceala cat inca ma mai lasa sa le dragalesc. Voi cum procedati?
    La noi e tare greu cu capitolul asta....de bebelus nu a acceptat sa fie tinut in brate...sau atins in genere...daca il luam si eu de manuta sa il privesc, pur si simplu, tragea mana cat ai clipi.
    Cand a mai crescu putin l-am smotocit cu forta ....imi place sa-l chitai, sa-l gadil, sa-l pup, in ciuda protestelor....Cand ii spuneam sa ma pupe, imi intindea fruntea, ca un tauras....

Mai nou, l-am invatat sa dea "pup cu buze" ....si il prind la inghesuiala si ii trag cate o stampila...si el rade si ma impinge....

Stii cand vine si ma pupa el, cu buze??? Cand adorm - ceea ce se intampla inaintea lui, pt. ca eu ma trezesc la 5.10 si pe la 22.30 cad rapusa....si atunci vine si ma pupa el cu forta si chicoteste, ma musca....isi impinge fatuca aia mica peste fata mea.....

Si ii mai place sa-l pupicesc la talpi....care la noi au o denumire proprie..."futuski"...pt. ca vorbim in casa un mix de romana, araba si engleza...si de la foot - feet....e o inventie ...

Floricica Novice meprincipessa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2010
    Postari in forum
    344
    Iana este foarte apropiata de noi, asa ca ne pupacim mai tot timpul. Eu am grija sa n-o pup pe guritza, dar se mai intampla uneori cand ea vine in viteaza si ma ia pe nepregatite.

Floricica Debutanta MJ forever's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    Pe gura ... NICIODATA!
    ---------

Floricica Nou Venita Raluchet's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.06.2011
    Postari in forum
    193
    Noi suntem micuti si deocamdata doar eu o pupacesc unde nimeresc.

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    Pupaceala e la ordinea zilei! Cum sa nu iti pupacesti copiii, cand ei sunt comoara cea mai de pret?Recunosc, sunt impotriva pupacelii pe gurita si nu accept sa-i pupe nimeni astfel:)

Floricica Avansata dalicris's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2011
    Postari in forum
    1.387
    Andreiul nostru face exact ca si Osman al lui Hayeti si exact ca si ea, si eu iubesc sa il chitai, sa il prind la inghesuiala, sa il gadil, chiar daca se enerveaza si incepe sa ma impinga, ba chiar sa imi dea si cate un picior, cand il intind in pat si incep sa il musc si sa ma joc cu el.. NU suporta sa te joci cu el cand vrei tu, ci numai cand vrea el. De pupat, si eu sunt cu stampilele si ce-l mai enerveaza, se sterge cu furie pe fata si da sa scape. Daca nu il las (si nu il las!!), atunci da cu picioarele si nu se lasa pana nu ii dau drumul. Dar de pupat il pup pe unde nimeresc. Pe gura nu vreau, dar vine el sa il pup si incerc sa il pup pe langa, dar ramane descumpanit, ca banuiesc ca el crede ca nu vreau sa il pup.. In fine..

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    pupici peste tot!!!!!toata ziua!!!!!!!!!!!suntem niste pupaciosi.si cel mai mult ne place sa ne pupacim in trei si ne luam in brate si facem muaaaaaaaaa!!!!momente unice si deosebite pentru noi

Floricica Novice Mamiii.lui.Maxiii's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2013
    Postari in forum
    386
    Si Maxi al meu e mai putin pupacios.
    Nici lui nu-i prea place sa fie pupat de altcineva inafara de mine, dar sa ma pupe el pe mine slabe sanse.
    Chiar mai devreme am fost prin oraselul de Craciun cu el si cu o prietena din maternitate care a nascut cu o jumatate de ora inaintea mea si fetita ei e o pupacioasa. Il pupa pe Maxi de numa numa, si asta o impinge, se zmulge din bratele ei. Sunt asa dulci, dar eu m-am obijnuit cu el, cu toate ca as vrea sa fie si el mai pupacios. Cel putin cu mine.
    Cat despre pupat..il pup peste tot. Chiar peste tot. Si pe gurita..poate multe dintre mamici sunt impotriva..dar e al meu..eu l-am facut si nu rezist cand ii vad buzele alea mici si umede. Dar cel mai mult imi place sa-l pup la picioare..acolo unde e mai bulanos sa se gadila si ii place si rade cu o pofta de nu-mi mai vine sa ma opresc. Il iubesc de nu mai pot. Imi vine sa il mananc nu doar sa il pup. Oricum acum a inceput deja sa-si de-a drumu, a facut cativa pasi marunti singur, vrea sa se aseze pe scaunel singur, face tai-tai..chestii care a inceput sa le faca dintr-o data pe toate. E campionul meu. Si e atat de frumos si dulce incat mi-as lipi buzele de el.

sadia
    Guest
    Ce sa mai, il chitzai cat vreau eu...........si sta mielusel,il pup unde apuc,tacsu fumeaza putin dar fumeaza asa ca el se mai fereste.dar eu unde apuc ,ii mananc piciorusele alea mici,degetelele,seara ne auzim prin vecini cum chiuie..........

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari