Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Un hipermarket pentru copii

Un hipermarket pentru copii va fi deschis in AFI Palace Cotroceni de catre Global Eye Investments care a inchiriat 4.500 m.p.

Proiectul este cel mai mare concept de retail focalizat pe acest segment de produse din Romania si bineinteles obiectivul principal este ca acest hipermarket sa devina destinatia principala pentru consumatorii de produse pentru copii.

Hipermarketul isi va deschide portile in iarna si acolo vor putea fi gasite peste 30.000 de produse din toate catogoriile dedicate copiilor, de la jucarii, incaltaminte, accesorii, cadouri, articole pentru scoala.

Floricica Nou Venita baby_smurf's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.05.2011
    Postari in forum
    20
    Mi mi se pare o idee foarte buna, asta si daca preturile vor fi pe masaura . Cred ca este foarte util (cel putin din punctul meu de vedere) sa ai tot ce ai nevoie pentru copil intr-un singur loc si si cand pleci la cumparaturi sa nu alergi de colo-colo ca sa cumperit tot ce ai nevoie.

Ma gandesc aici in special la perioada de sarcina cand trebuie sa faci cele mai multe si mai importante achizitii pentru bebe. Acum ramane de vazut si cum vor fi preturile

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    super abia astept...ca tot stam la 5 min de Afi

mada_lyna
    Guest
    dac-or avea preturi ok,dau si eu o fugutza pina acolo sa ne pregatim de muuunnttteeee....pirtie...

Floricica Novice daniela37's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2011
    Postari in forum
    556
    Ma bucura foarte tare vestea pentru ca asta inseamna ca nu mai trebuie sa alergam in nu stiu cate locuri pentru a cumpara tot ce ne trebuie pentru copii. De exemplu, cand incepe scoala, le putem lua pe aproape toate dintr-un singur loc: rechizite, hainute, incaltari...cel putin asa inteleg eu, ca vor fi acolo de toate. Iar faptul ca Afi este foarte aproape de mine, este o alta poveste. Suna foarte bine vestea asta!

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    sa vedem ce vor avea de comentat si organizatorii targurilor gen baby expo si care mai sunt ele...
    nu stau aproape de afi dar nici departe,asa ca sigur imi va fi foarte util. multumim de informatie Gabi

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Citat Postat de larisa2000 Vezi mesajul
    sa vedem ce vor avea de comentat si organizatorii targurilor gen baby expo si care mai sunt ele...
    nu stau aproape de afi dar nici departe,asa ca sigur imi va fi foarte util. multumim de informatie Gabi
    Cu mare placere. Si eu spre sa aiba preturi ok ca e mult mai util sa gasesti tot ce iti trebuie intr-un singur loc

Floricica Debutanta cristynutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.12.2009
    Postari in forum
    1.141
    si eu astept sa vad preturile daca sunt prea piperate cred ca o sa alerg de colo colo dupa reduceri
    am gasit super oferta la kenveloooooo de la 250 o pereche de blugi la 65lei!!!!!e super
    acum caut ceva adidasiiii sper sa gasesc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari