Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita badterror's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.11.2011
    Postari in forum
    1

Trucuri magice

Cred ca ati fost candva cu totii curiosi oare cum se fac anumite trucuri pe care le-ati vazut, da nu ati reusit sa aflati, asa am fost si eu pana nu am dat de un tip pe youtube care le explica pas cu pas cu scopul de a invata si altii :D Voi stiti trucuri explicate? daca da, scrieti-le aici! Pana atunci va las un clip de pe youtube sa va faceti o idee :

Trucuri magice explicate - Balonul magic nu se sparge - YouTube

Are o gramada facute asa ca ori uitati-va pe youtube ori uitati-va pe site-ul de unde provin ele mai exact, Trucuri Magice

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    Aveam o carte a lui Iosefini in care explica in detaliu cu imagini diferitele aparitii si disparitii de obiecte sau persoane.Nu stiu ce s-a intamplat cu cartea, n-o mai am in biblioteca.Inainte de a o citi si a vedea ce si cum, ramaneam gura-casca (cand eram mai mica), dar acum nu mai sunt deloc impresionata nici macar de aparitia sau disparitia unui elefant, sau cand David Coperfield a facut sa dispara Statuia Libertatii.Totul se face prin aranjarea unor oglinzi.
    Modificata de Monica Eliza Rares; 28.03.2012 la 22:09:11.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari