Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268

Spalatorie de carucioare

Buna dragele mele mamici,m-ar fi interesat daca exista vreo spalatorie de carucioare in Bucuresti si daca ati fost multumite.Am incercat sa spal caruciorul cu tot felul de solutii,dar tot degeaba,parca mai rau solutiile mi-au lasat pete.De curand am avut si un episod urat cand a varsat fata in el si nici acum nu am reusit sa scot mirosul complet.Sau poate pot sa il duc la o spalatorie de masini,etc.Nici nu stiu,mi-e teama sa il duc undeva unde se poate sa mi-l distruga si mai rau.De aceea vroiam sa stiu parerile voastre.Multumesc,va pup!

Floricica Nou Venita cristela1's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2012
    Postari in forum
    88
    Eu l-am bagat in baie si l-am spalat si limpezit cu dusul direct.Cand a fost murdarit doar partial,l-am spalat cu vanish carpet.Sunt multumita de el si nu trebuie nici sa limpezesc.

Floricica Avansata blue65's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2006
    Postari in forum
    2.061
    Eu il curat cu o perie si o solutie pentru pete

Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Citat Postat de blue65 Vezi mesajul
    Eu il curat cu o perie si o solutie pentru pete

Si eu am incercat cu o perie si cu solutie pentru pete speciala pentru carucioare,dar nimic :( parca mai rau le scoate in evidenta :))

Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Citat Postat de cristela1 Vezi mesajul
    Eu l-am bagat in baie si l-am spalat si limpezit cu dusul direct.Cand a fost murdarit doar partial,l-am spalat cu vanish carpet.Sunt multumita de el si nu trebuie nici sa limpezesc.
    Sincer nu am avut curaj sa il bag in cada sa ii dau cu dusul ca am zis ca poate il stric mai rau sau nu se mai usuca prea curand.Dar cred ca pana la urma daca nu gasesc nicio solutie am sa incerc.Multumesc!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari