Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Avansata NicoleD's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467

Foarte Bine Sa ne cunoastem mai bine...

Sunt de ceva vreme pe forum, mai precis din 2008 si multe dintre fete ma cunosc.Insa, de cele mai multe ori ma "intalnesc" cu multe dintre utilizatoare si nici macar nu stiu cum se numesc, daca au sau nu copii (exceptand cazurile cand exista tiker), unde locuiesc (am vazut la multe nesetat la profil)...
    Haideti sa ne prezentam, sa ne cunoastem mai bine! Eu zic ca, cunoscandu-ne mai bine vom reusi sa si comunicam mai bine pe forum. Ce ziceti>?
    O sa incep eu: ma numesc Nicoleta, locuiesc in Bucuresti si am doi copii: Andreea 17 ani si David 4ani.

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    buna dimineata.ma numesc madalina,am 24 de ani,sunt din localitatea Ploiesti,judetul PH,si am u singur copilas,o fetita de 3 ani si aproape 2 luni.

Moderator Floricica Cu Vechime savuanamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    Buna eu sunt ana maria, am aproape 26 de ani....sunt din Craiova si am un baietel de 6 luni

Floricica Senior claudia252820's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2010
    Postari in forum
    3.390
    Buna! sunt claudia din dr tr severin, am 27 de ani si o fetita de 1 an.

Floricica Nou Venita Raluchet's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.06.2011
    Postari in forum
    193
    Pai in mare parte ne-am cunosc deja https://www.copilul.ro/forum/fertili...bine-5681.html

Sa ma prezint si eu : sunt Ava si am frumoasa varsta de 31 ani si un baietel adorabil Zsolti care peste doua saptamani va implin 2 anisori.

Incantata de cunostinta !

Floricica Debutanta llorikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    Incantata NicoleD ! Ma numesc Loredana am 25 de ani , locuiesc in Bucuresti si am o fetita de aproape 5 anisori . O primavara frumoasa !

Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467
    Citat Postat de ava Vezi mesajul
    Pai in mare parte ne-am cunosc deja https://www.copilul.ro/forum/fertili...bine-5681.html

Sa ma prezint si eu : sunt Ava si am frumoasa varsta de 31 ani si un baietel adorabil Zsolti care peste doua saptamani va implin 2 anisori.

Incantata de cunostinta !
    Din cate am citit, din primele pagini vad ca-i un topic exclusiv pentru aspirante.Eu m-am adresat tuturor, cine vrea evident!

Floricica Novice ALESUTA's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2011
    Postari in forum
    527
    Buna fetelor!Eu sunt Laura in varsta de 38 ani,am doi copii Darius 7 ani si Alessia 4 ani,suntem din Bucuresti si ma bucur sa va cunosc

Floricica Nou Venita danas34's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2011
    Postari in forum
    30
    Ma numesc Dana am 36 ani 2 copiii baiat 18 ani Dragos Eduard si fata Sara Ines 3 ani locuiesc in Portugalia

Floricica Nou Venita eiyliyn's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2012
    Postari in forum
    10
    Buna! Eu sunt Alina din Iasi (mutata recent in Danemarca cu sotul). Am 24 de ani si sunt la inceput de sarcina! (5 saptamani) :D

Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467
    Fetelor, ma bucur sa va aflu numele real, sa va cunosc!

De ex.pe Alesuta@ as fi fost tentata s-o numesc Alesia. Cui i-ar fi trecut prin gand ca o cheama Laura?
    Stiu ca fetele se mai cunosc intre ele de prin cluburi (nu cele din oras). In schimb daca ne intalnim la alte discutii pe forum...
    Sper ca m-am facut inteleasa de ce am deschis acest topic!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari