Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita iri_nuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.01.2010
    Postari in forum
    265

RO-botzi !!!

Fetelor, am descoperit de vreo saptamana desenele cu Robotzi si ma distreaza de mor.... sper sa va placa si voua...
    Persoanele care sufera de falsa pudicitate, care nu gusta glumele seci, injuraturile etc , sunt rugate sa NU dea PLAY si sa paraseasca topicul. Pt restu': HAVE FUN !!!

Restul episoadelor le gasiti pe creativemonkeyz.com

lorito
    Guest
    Imi plac de mor!!!!!!!!!
    Le-am vazut( o parte acum vreo 2 saptamani), am ras pe rupte: putzifer.
    Am vrut sa le recomand si eu pe forum, dar am uitat. Uitati-va, ca merita.
    Modificata de lorito; 15.04.2011 la 14:00:28.

Floricica Debutanta k3loo's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2009
    Postari in forum
    1.057
    Mah mangusta, pune brelocu' jos !

Floricica Novice teodora33's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.04.2011
    Postari in forum
    329
    Interesant

Floricica Cu Vechime Bia25's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.07.2010
    Postari in forum
    8.236
    super tari!!!bestiali.....mi i-a "prezentat" niste prieteni acum o luna si de atunci ii mai urmaresc pe youtube!!!!!!nota 10 pt creatorii ro-botzeilor ...CreativeMonkeyz

F.O.C.A (Fabricat Original Cu Aluminiu) este un robot sarcastic și blazat, dar și un mecanic iscusit: "nu fi panicat! Cât ai zice "Hopa", dacă ești stricat, te repară F.O.C.A". Se pare că simpatica cutie de aluminiu pe roți speră la o formă de viață inteligentă cu care să poarte discuții demne de puterea lui de procesare. De asemenea, îi place peștele.

Lui MO îi place să bea. Mult. Este agitat, ruginit și vulgar, o adevărată "șaibă cu ochi", dar F.O.C.A îi este prieten adevărat, cu toate că "pute". De ce bea MO? De ciudă: "mie nu mi-e ciudă că sunt eu supărat. Mie mi-e ciudă că sunt alții fericiți!".

Floricica Novice teodora33's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.04.2011
    Postari in forum
    329
    Citat Postat de bia25 Vezi mesajul
    super tari!!!bestiali.....mi i-a "prezentat" niste prieteni acum o luna si de atunci ii mai urmaresc pe youtube!!!!!!nota 10 pt creatorii ro-botzeilor ...CreativeMonkeyz

F.O.C.A (Fabricat Original Cu Aluminiu) este un robot sarcastic și blazat, dar și un mecanic iscusit: "nu fi panicat! Cât ai zice "Hopa", dacă ești stricat, te repară F.O.C.A". Se pare că simpatica cutie de aluminiu pe roți speră la o formă de viață inteligentă cu care să poarte discuții demne de puterea lui de procesare. De asemenea, îi place peștele.

Lui MO îi place să bea. Mult. Este agitat, ruginit și vulgar, o adevărată "șaibă cu ochi", dar F.O.C.A îi este prieten adevărat, cu toate că "pute". De ce bea MO? De ciudă: "mie nu mi-e ciudă că sunt eu supărat. Mie mi-e ciudă că sunt alții fericiți!".
    ... I-am aratat si sotului, radem amandoi :))) Buna idee cu acesti ro-botzei

Membru inregistrat la
    16.01.2010
    Postari in forum
    265
    si noi suntem dependenti deja de Robotzi; stam de 6 mereu sa vedem cand apare un episod nou

oanachampion
    Guest
    "Crappy language pack selected".... Prea tareeeeeeeee!!!

Floricica Senior coria's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2009
    Postari in forum
    3.299
    Citat Postat de iri_nuk Vezi mesajul
    si noi suntem dependenti deja de Robotzi; stam de 6 mereu sa vedem cand apare un episod nou
    saptamanal, in ziua de joi apare un episod nou!

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    "...mediocrule..."

Membru inregistrat la
    16.01.2010
    Postari in forum
    265
    Citat Postat de coria Vezi mesajul
    saptamanal, in ziua de joi apare un episod nou!
    ms... de acu' nu mai stau de 6

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari