Ultimele discutii din forum
    lorito
    Guest

Pseudovedetele din romania

De ce prezinta atata interes?
    Cu ce s-a remarcat Oana Lis? Cu ce se ocupa?
    Bianca Dragusanu? Ce stie ea sa faca? Ce meserie are?
    Daniela Crudu, Zavoranca, Buruiana., Moni, ...cate nume despre care citesc prin ziare sau le zaresc la tv .
    Deci: de ce se discuta si se scrie atat despre aceste fatuci? De unde atata curiozitate pentru mediocritate?
    Sa nu imi ziceti ca pentru ca sunt frumoase ca imi amintesc de Florin ( Nuami) sau cum ii mai zice...

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Citat Postat de lorito Vezi mesajul
    De ce prezinta atata interes?
    Cu ce s-a remarcat Oana Lis? Cu ce se ocupa?
    Bianca Dragusanu? Ce stie ea sa faca? Ce meserie are?
    Daniela Crudu, Zavoranca, Buruiana., Moni, ...cate nume despre care citesc prin ziare sau le zaresc la tv .
    Deci: de ce se discuta si se scrie atat despre aceste fatuci? De unde atata curiozitate pentru mediocritate?
    Sa nu imi ziceti ca pentru ca sunt frumoase ca imi amintesc de Florin ( Nuami) sau cum ii mai zice...
    da' cini-s aistea?

Floricica Debutanta dama de pica's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.12.2009
    Postari in forum
    847
    Pai sunt "vedetele" create de Maruta, de Capatos si tot asa. Iar noi ne pierdem vremea cascand ochii la ei (si la ele). Eu am rezolvat problema emisiunilor de doi lei (ca ma uitam si eu la Maruta, pana am zis stop, imi ajunge). Pur si simplu nu ma mai uit, schimb canalul. Am trecut pe filme coreene, acolo macar vedetele au cu ce se mandri.
    Modificata de dama de pica; 21.03.2011 la 22:40:06.

lorito
    Guest
    Eu la Capatos nu ma uit, nu-l suport. Nu prea ma uit la tv, ft rar, dar se intampla sa imi sara in fata " vedetele'.
    Am auzit ca sunt 2 divorturi pe rol: zavo-pepe si iri-moni. Si e mare tam-tam.
    Fac si eu ca Badea: " Asa, si?"
    Chiar nu inteleg de unde atat interes pentru astia?
    Vorba unei prietene: " Cu ce m-au ajutat ei? Mi-au platit vreo rata"
    Acu' sincer: nu ma intereseaza deloc, fix 0 daca exista ei in primul rand, daca se iubesc, urasc etc. ZERO!!

Floricica Cu Vechime guest2013's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2009
    Postari in forum
    5.086
    nu pot sa nu raspund la acest subiect... ma manaca degetelele...

de ce prezinta interes?

ce mai are romania de oferit?

s-au vandut toate...

ceea ce se mai vinde in tara (si la extern) la ora actuala este prostitutia...

noi vedem numai perdeaua...

iubytzik22
    Guest
    Si eu m-am saturat sa vad numai pitipoance mediAtizate de parca ar fi nu stiu ce vedeta, cand de fapt nu au adus nici o contributie...Daca le-ai pune sa dea vreo testare de cul;tura generala cred ca ramai masca la ce raspunsuri ti-ar da......Eu nu suport atatea fite si toata ziua le arata peste tot...de parca m-ar interesa pe mine de viata lor si iubitii lor....Uneori imi vine sa sparg tv-ul numai cand le vad....

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    Pai noi le facem vedete, fiindca facem raiting emisiunilor astea de 2 bani.

Si eu am incetat sa ma mai uit la Maruta. Inainte urmaream pe TVR2 Tonomatul si imi placea de el ca stresa asa-zisele "cantarete" si ca le cerea sa cante live. Practic impunea un anumit standard. De cand a venit la Pro tv, goana dupa audienta l-a transformat intr-un papitoi, un clovn. Am fost din ce in ce mai dezamagita si apoi revoltata, pana cand am decis sa nu ii mai fac audienta.
    Sunt constienta ca nu el decide ce face la emisiune, dar ma gadesc oare nu ii lasa un gust amar ceea ce a ajuns sa faca? O persoana care s-a remarcat ca fiind transanta, acum a ajuns sa promoveze toate pipitele si toti manelistii, e penibil.
    La Capatos nu am obisnuit sa ma uit niciodata.

Deci, aceste pseudo-vedete nu se remarca prin nimic deosebit, dar sunt cele care aduc audienta.

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    Lori, daca nu te interesa, nu deschideai subiectul
    Eu cred ca te deranjeaza prezenta lor
    Si pe mine dar nu le bag in seama.
    Pe de alta parte, la ora la care e maruta si alte emisiuni de teapa asta, pe TVR2 este emisiunea Confesiuni.
    Nu ma pasioneaza realizatoarea (Iuliana Marciuc) insa are invitati buni. I-am vazut pe Dan Puric, Emilia Popescu, Florin Zamfirescu, Stefan Radof, Ducu Bertzi, Dida Dragan, Claudiu Bleont, Maria Buza, Anton Suteu, Gelu Colgean, Medeea Marinescu, Lamia Beligan
    Exista alternativa daca ne dorim si altceva

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Parerea mea e ca se incearca atragerea atentiei populatiei de la adevaratele pb ale tarii...e un mod de a indulci situatia. Si pana la urma e si o urma de delasare, de coborat stafeta spre mediocru....ca pana la urma sunt atatea tanti si atatia neni care se uita la emisiunile cu pricina.

lorito
    Guest
    Citat Postat de scorpion02 Vezi mesajul
    nu pot sa nu raspund la acest subiect... ma manaca degetelele...

de ce prezinta interes?

ce mai are romania de oferit?

s-au vandut toate...

ceea ce se mai vinde in tara (si la extern) la ora actuala este prostitutia...

noi vedem numai perdeaua...
    cred ca te referi la "fetele de la pagina 5"

lorito
    Guest
    IOana, da, ma deranjeaza cand citesc ziarele, ocupa spatiul degeaba.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari