Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ArianaM's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2012
    Postari in forum
    5

Povesti si desene animate in romana

Stie cineva unde gasesc povesti de pe disc? Pe vreun site sau ceva? Si desene Disney in romaneste, ca pe youtube am gasit doar vreo doua :((((

Floricica Nou Venita Damaris Eliana's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.07.2011
    Postari in forum
    4
    digi-hdsport.com sunt toate programele de tv.jos ultimel sunt desene in special unul numit disney junior.desene animate fumoase ptr ci mici.

Membru inregistrat la
    05.12.2012
    Postari in forum
    5
    Mersi. Nu, eu voiam un site unde sa vezi desene si povesti cum sint alea cu seriale. Disney junior il am la televizor. si ma interesau mai ales povesti cum erau pe vremuri pe discuri de ascultam cind eram mici.

mada_lyna
    Guest
    cauta pe peteava.ro. acolo gasesti toate desenele(episoadele) in lb.romana. eu acolo ii dau lui Robi

Floricica Senior sierra's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.12.2008
    Postari in forum
    4.204
    incearca pe www.deseneanime.ro

Membru inregistrat la
    05.12.2012
    Postari in forum
    5

Multumesc

Mersi. E bine ca sint mai multe. peteava si trilulilu au multe dar sint greu de selectat ca vin toate deodata in search. Dar multumesc.
    Am gasit si eu ceva : inauntru.ro. Sint si desene numai in romaneste si multe povesti audio si e usor de accesat.

Administrator Floricica Nou Venita pavalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2009
    Postari in forum
    169
    Eu folosesc youtube, sunt multe desene si povesti in limba romana si poti crea un playlist cu cele preferate de piticul tau.

Membru inregistrat la
    05.12.2012
    Postari in forum
    5
    Da mersi, am intrat si pe youtube da pe inauntru e mult mai misto pentru ca sunt toate la un loc si sunt decat in romaneste. Si multe povesti ca eu alea vreau sa le asculte copilul cum faceam noi cind eram mici. Acum sint numai desene cu voilenta si urite gen cartoon network.

Floricica Nou Venita izabellab's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2012
    Postari in forum
    167
    Si noi accesam youtube, tocmai pentru acel playlist cu desenele preferate. le gasim mult mai usor.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari