Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Senior madalinutzamamy's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    3.906

Foarte Bine Poiana ingerilor. Manastirea Marcus.

Probabil multa lume a auzi de manastirea de Marcus si de Maicuta SERAFIMA. Eu am ramas socata cnd am aflat si am toata stima si respectul pentru dansa. Cativa copilasi au o masa calda, un pat cald, si multa afectiune din parea dansei.
    Va rog, citi, si ajutati cu ce puteti macar acum in Sfintele sarbatori de Pasti!
    Doamne ajuta!
    Poiana ingerilor, Manastirea Marcus

lorito
    Guest
    Foarte interesant topicul, si a venit la fix( zic eu).

Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    3.906
    Sa dea Dumnezeu sa-i ajute multa lume! Merita! De Craciun le-a luat foc acoperisul chiliutelor in care stau copilasii. Au nevoie de tot ce se poate: bani, hainute, cosmetice, mancare, si pampersi si lapte pt fetita cea mica.

Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    3.906
    Se pare ca atrecut ceva timp si nimeni nu s-a pronuntat in favoarea Manstirii marcusi si a celr 8 ingerasi ce o fac sa para o adevarata cresa, gradinita, casa plina de iubire si rasete copilaresti.
    Va asteptam fetelor, in continuare, sa faceti mai frumoasa viata acestor copilasi. Merita!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari