Ultimele discutii din forum
    iubytzik22
    Guest

Pe cine plac de pe forum si de ce?

La mine lista e destul de lunga pe cine plac asa ca intai voi incepe cu o scurta descriere a calitatilor pe care le au: sunt prietenoase, te sustin oricand si in orice moment, au simtul umorului bine dezvoltata, sunt optimiste si increzatoare in ele, au perceptii coerente si realiste asupra vietii dar mai ales sunt altruiste.Ele sunt: mischaela, sunshine, k_sina, cris sau mai bine zis mother2, nicole, niconor, ruxidadi, yuxi, gabriella25,ioanabalescu,maryan32,diana_andreea,flora,gianinad,nikolettap,ralukut...etc.Momentan atat, daca am imis pe cineva imi cer scuze....nu e cu intentie
    Revin cu noi actualizari:vava, alina, oana onita, isaelena, paulici, dama de pica fiindca este impartiala si obiectiva, stefania johansson pentru sfaturile minunate despre o alimentatie sanatoasa care este baza spre o viata cat mai longeviva,roxie pentru altruismul, curajul de a face ceea ce stie cel mai bine (stie ea ce).........
    Voi pe cine placeti de pe forum?
    Modificata de iubytzik22; 23.03.2011 la 19:29:02.

sunshine
    Guest
    Eu pe Oana!(preaaaaaaaaaaa scurt)

Floricica Avansata nikolettap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2006
    Postari in forum
    1.886
    Din pacate lista ta Iuby .... nu mai e valabila; nu mai sunt multe din doamnele despre care vorbesti din motivele pe care le stim.
    La lista mai adaug pe Stefania, Raluca - de la care eu am invatat o multime de lucruri.
    Eu am primit sfaturi foarte bune de la toate doamnele de mai sus.

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    ohooo, am o listaaaaaaa, 90 % din fetele de la clubul aspirantelor
    am legat prietenii trainice chiar as putea spune
    mary, zgloby, floretronela, teo, pisicu, cori, etc
    cea mai aproape sufletului meu este randunica
    pentru optimism si voie buna : toata lista ta iuby plus onita, ruxidadi,
    off, daca am omis pe careva, revin cu completari

Floricica Avansata nikolettap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2006
    Postari in forum
    1.886
    Citat Postat de sunshine Vezi mesajul
    Am uitat de Oana, scuze Oana - esti foarte tare

Moderator Floricica Veterana vava's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    13.949
    Iubytzik pe mine nu ma placi??????
    mie imi sunt dragi toate fetele pe care le stiu deoarece sunt bune prietene,sunt vesele, intotdeauna m-au ajutat cu un sfat cand am avut nevoie, stiu sa glumeasca si totodata sa fie si serioase atunci cand este cazul de aceea eu le ador si le imbratisez mult de tot...

iubytzik22
    Guest
    Citat Postat de vava Vezi mesajul
    Iubytzik pe mine nu ma placi??????
    mie imi sunt dragi toate fetele pe care le stiu deoarece sunt bune prietene,sunt vesele, intotdeauna m-au ajutat cu un sfat cand am avut nevoie, stiu sa glumeasca si totodata sa fie si serioase atunci cand este cazul de aceea eu le ador si le imbratisez mult de tot...
    Am modificat vava scuze dar ma mai lasa memoria uneori si mai uit...deh am imbatranit...

oanachampion
    Guest
    Citat Postat de sunshine Vezi mesajul
    Si eu pe tine!!! Nu degeaba suntem BFFs, nu?
    In rest imi plac Mischa, Nicole, Nicoleta, Gianina etc... stiti voi (nu mai enumar si eu din nou).
    Modificata de oanachampion; 23.03.2011 la 17:21:10.

Moderator Floricica Veterana maryann32's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    20.696
    Pe 99.9% dintre cele/cei prezenti....
    Am si persoane mai de suflet, se stiu ele ....iar 0.01% care ramane...e clar, nu? ihihihihihihihihihihhihihihi

Floricica Senior Diandrea's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.05.2009
    Postari in forum
    2.564
    Ioi ce fain topic.....Iubi, ti-as da un premiu pentru inventivitate si originalitate...
    Cred ca lista celor pe care nu le agreez e mai scurta...dar din motive ce tin de regulament nu pot sa ma descarc....
    Asa ca I love:Adela -sunshine
    Ana Maria -maryann
    Anca- Ankaseby
    Alina- Alinna
    Mihaela- mischaela2000 (sa rau imi pare ca a plecat :((((((((((((((((()
    Andreea- iubitzica
    Cristina- fluturas
    Cristina- k_sina
    Cristina- cristina_elena sau mother2 (neaparat a se citi si 2-ul)
    Florina -Flora
    Timea -Timig
    Ioana - ioanabalescu
    Mirela- mire 83 (abia astept sa-i treaca banul)
    Nicoleta -nicole....
    Nicoleta- nicopopa
    Nicoleta- nicomaria
    Nicoleta- niconor
    Oana -oanachampion
    Oana-onita
    Roxana -Roxie
    Ruxandra-Ruxidadi
    Silvia -silvial
    Stefania-vava
    Stefania -mstefania
    Gianina-gianidad
    Mihaela- mihaeladrian ,Coria, paulici, molnarvanda, andreea_p,diana 16, henrietta, anca, amber- toate-s satmarence de-ale mele....

Era sa uit de Iubi....So, Iubi te iubi......noa...bugat....daca am uitat pe cineva refac lista....

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Imi plac un sac de fete de pe aici, cu unele am legat prietenii faine, si ne-am si vazut....cu altele doar am schimbat cateva vorbe si de aici simpatia.

mischaela(o vinit la mine acasa si am tras o burta de ras.......recunosc, mereu am vrut s-o cunosc personal), sunshine (se vede ca-i educatoare), k_sina, yubi, cris (ma duc la bistrita s-o vad), nicole, ioanabalescu (am fost la ea, e super si mi-a fost alaturi mult cand michele era in spital si cand l-am pierdut), maryan32 (aveam cu ea schimb de glume mereu), diana_andreea, gianinad, nikolettap, vava, alina, oana (imi place mereu cand isi spune punctul de vedere), onita, cristepas (am avut perioade cand vorbeam mult pe net si o admir mult, pacat ca nu mai intra), fluturas.....si mai sunt fetele de la aspirante adi_eva, flore, cori, silvy, danuk, gabi, ananuta, fabiana, robertha, monica, yme, pisicu, teo, gemenele, cdl si multe altele pt care am ceva aparte.

E posibil ca lista sa nu fie completa, poate fi si din cauza oboselii de la munca, sau a valului datorat concursului ....in inima mea este loc mult.

PS: Ordinea e pur aleatoare

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari