Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Debutanta zonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2011
    Postari in forum
    739

Pe cine iubeste bebe mai mult?

Eu stau cu Darius in majoritatea timpului si tati vine seara pe la ora 18.Ei, cand vine tati ,bebe nici macar nu ma mai baga in seama, tati e cel mai tare, iar mami nici nu mai exista,asta se intampla si cand vin fratiorii de la scoala (Alin, Deni si Alex).La voi piticul are preferatii lui?Daca are, pe cine?

mada_lyna
    Guest
    fi-miu clar e mai mamos.cateodata cand vine sotul acasa nici nu il baga in seama. mai face si el ca Darius al tau ,dar cu bunicul lui. sunt curioasa cum vor decurge lucrurile cand ma voi intoarce eu la servici,dupa ce il dau la gradi,in toamna.

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    La noi clar mami e pe primul loc in inimioara Antoniei,cu tacso nu prea se omoara pt ca o chitzaie prea rau,o pupa mult si cu forta si ei nu ii place.Rar sa fie momente cand sa nu vrea la mine,uite de ex o data a fost tata socru plecat la tara si nu l a vazut toata ziua si cand a venit a stat numai calare pe el,atunci am putut sa respir si eu.Iar nu imi place ca daca o las cu tatal ei,sta singura si se joaca si el sta pe calculator,daca vin eu langa ei si ma asez sa ma uit la TV,vine ma ia de mana si ma pune sa stau langa ea sau sa o plimb(desi merge singura),mor de ciuda cand face asa.In timpul zilei mai zice tata si ii explic ca e la serv si gata uita.Cand vine de la serv nu pot sa zic,se bucura dar el incepe sa o pupe si gata se strica prietenia.Doar pe mine ma mangaie si ma pupa fara sa ii zic eu,pe sot si pe tataie ii pupa fortat,adica ei ii zic pupa pe tataia/tati daca vrei sa te duca la geam,o santajeaza si ea saraca pupa la ei ce sa faca.

Floricica Nou Venita miha_mika's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2011
    Postari in forum
    91
    la noi baietelul e topit dupa tata deoarece il vede doar la sfarsit de saptamana! asta nu inseamna ca-l iubeste mai mult deoarece e prea mic sa-si dea seama! acum mama si tata e toata ,,lumea,, lui!

Floricica Nou Venita MamaNedelcu's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2011
    Postari in forum
    172
    nu stiu daca fetita mea de 1 an poate sa faca diferente..treaba e ca tipa de bucurie cand vine tata de la servici si nu poate dormi fara mama...eu cred ca ne iubeste in mod egal

Floricica Debutanta llorikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    La noi tati e pe primul loc. Eu recunos ca am mai certato dar el niciodata , mereu ia facut toate poftele mereu a lasato sa fac ce vrea. Cand vine tasu acasa nu mai intelege deloc si nici nu pot sa o cert pentru ca in secunda urmatoare sunt si eu "certata". Daca o intrebi pe ea cu cine crea sa pape , sa doarme sa mearga in parc raspunsul este "tati".

Floricica Novice georgiana20's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    567
    si fetita mea este "lesinata" dupa tati . il iubeste f f mult.cand pleaca de acasa trebuie sa plece pe ascuns k altfel plange de nu ma mai inteleg cu ea si imi este si mila de altfe; ,pe urma ma iubeste [e mine,dar este inebunita dupa mama mea si pe urma mai are o slabiciune si la fratelu lu tati si la fetita lor,adica verisoara de numai 5luni.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari