Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ancatavi's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2009
    Postari in forum
    166

Foarte interesant Nicoleta Luciu, mamica din nou

buna fetelor!ati vazut nicoleta luciu este insarcinata in 4 luni si are 3 bebei.ce frumos.....dar si ce greu.sa dea domnu sa se nasca bebei sanatosi si sa aiba o mamica frumoasa si sanatoasa in continuare .appropo ce nume le-ati da bebeilor?

Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Din cate am inteles a facut un tratament de stimulare ovariana ca sa ramana cu tripleti, desi ea zicea ca are cazuri de gemeni in familie. Sa ii poarte sanatoasa cat mai mult in burtica, si sa o vedem cum se descurca dupa. Pentru mine sa port tripleti si sa ii cresc mi s-a parut imposibil. Daca se bazeaza pe ajutoare, atunci e bine.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Eu ii doresc sarcina usoara si bebei sanatosi.
    din cate am inteles nu i-a fost usor nici pana acum..dar sa vezi de acum incolo....

oanachampion
    Guest
    Ii doresc din tot sufletul meu o sarcina cat mai usoara posibil si 3 bebei super sanatosi. Eu, dupa ce am trecut printr-o sarcina gemelara, imi imaginez ca e o chestie ingrozitor de grea sarcina cu tripleti, mai ales in ultimele luni... Si nici nu vreau sa imi inchipui cum e cu 3 bebei nou-nascuti... Vorba lui Yuxi, sa speram ca are ajutoare (sau daca nu, isi angajeaza).

Floricica Nou Venita ancatavi's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2009
    Postari in forum
    166
    la bani pe care ii au te cred si eu ca angajaza pe cineva k nu ai cum sa te descurci altfel

Floricica Novice teodora33's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.04.2011
    Postari in forum
    329
    Are bani, pt ea e mai simplu decat pt altii. Ii doresc o sarcina super usoara, cu 3 bebei sanatosi, cuminti si frumosi.

Moderator Floricica Avansata sireenita's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2009
    Postari in forum
    1.535
    sarcina usoare si bebelasii sa se nasca sanatosi

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari