Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita MamaNedelcu's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2011
    Postari in forum
    172

Nelamuriri

sa va spun ce mi s a intamplat zilele astea :si scum sunt socata!o fata m a contactat pentru niste hainute pe care eu ma ofer sa le dau gratis,am vorbit pe mess,imi trimite o poza cu ea ,iar eu azi ma pregatesc azi sa fac pachet sa le trimit la adresa pe care mi a dat o,astazi cand am modificat o fotografie a fetitei mele sa o pun la avatar am intrat in proprietatile pozei pe care fata respectiva mi a trimis o si am constatat ca de fapt poza a fost facuta in 2009!!!nu va spun ca pe mess imi spunea ce credincioasa este!DE ACUM INCOLO NU MAI DONEZ NIMIC PREFER SA LE FAC CARPE asa ca atentie celor care pot fi pacaliti!va stau la dispozitie cu intrebari,respectiva are cont aici sub numele de ramoss
    Modificata de MamaNedelcu; 13.02.2012 la 18:53:33.

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Eu nu am inteles de ce esti asa socata...

Membru inregistrat la
    14.10.2011
    Postari in forum
    172
    sunt socata pentru ca inca nu mi vine sa cred ca exista astfel de femei care se dau drept insarcinate si iti trimit o poza facuta in 2009 si iti mai spun ca sunt credincioase si profita la maxim de mila oamenilor

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    nici io nu am inteles care e faza.daca tot le dai,ce mai conteaza cui.ceea careia i le trimiteai nu ti le cerea sa le faca carpe

Floricica Debutanta MJ forever's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    Intrebare: daca respectiva a fost insarcinata in 2009 cand a facut poza, de ce n-ar putea fi insarcinata si acum?

Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Pai asa zi, ca in primul mesaj nu spuneai nimic ca sustinea ca e insarcinata in prezent.
    Si ai fi surprinsa sa afli ce personaje bantuiau sau mai bantuie... nu numai ca puneau poze mai vechi pe aici, dar nici macar nu erau pozele lor sau ale copiilor lor.
    Modificata de roxie; 13.02.2012 la 19:28:25.

Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Citat Postat de mama leone Vezi mesajul
    Intrebare: daca respectiva a fost insarcinata in 2009 cand a facut poza, de ce n-ar putea fi insarcinata si acum?
    E si asta o posibilitate..........

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    nu inteleg de ce atata valva... :) eu am facut fotografii cu o camera foto mai veche chiar de ziua Mariei si imi arata ca au fost facute in februarie 2007 pentru ca am uitat sa setez data si sa o actualizez... si mai am fotografii facute cu diverse telefoane care nu au nicio treaba cu data reala... de ce trebuie sa judecam intotdeauna dupa primul impuls? pot fi n variante care sa infirme faptul ca ar fi vreo ticaloasa...

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Si la urma urmei sa zicem k a incercat sa te pacaleasca,pana la urma e pacatul ei tu ai fi facut o fapta buna...eu si cand mai dau bani la cersetori ma gandesc k poate ii cheltuie pe tigari sau bautura,dar apoi imi zic k e pacatul lor iar eu am facut o fapta buna.

Membru inregistrat la
    14.10.2011
    Postari in forum
    172
    Citat Postat de mama leone Vezi mesajul
    am rugat o sa puna la avatar o poza cu ea pentru ca era o poza al unui papagal ,la care ea mi a trimis poza respectiva,eu am intrebat o daca mai are copii si mi a zis ca nu ca este prima ei sarcina,ca naste peste o luna,iar fotografia este facuta cu aparat foto asa ca nu are cum sa fie gresita data

Floricica Debutanta MJ forever's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    Citat Postat de MamaNedelcu Vezi mesajul
    ,iar fotografia este facuta cu aparat foto asa ca nu are cum sa fie gresita data
    Te inseli amarnic la afirmatia asta. Data aia trebuie setata corect daca vrei sa fie afisata corect.

Uite de ex eu am o poza cu familia mea in casa noua cu anul 2008 inscris pe ea. Oricine ar trage concluzia ca eu in 2008 locuiam deja in casa respectiva, nu? Faza este ca noi ne-am mutat in casa respectiva in 2010! Oops.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari