Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice ghiocelul_rosu's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.04.2010
    Postari in forum
    410

Rusinos Nazbatiile copiiilor nostri :)

Ce traznai fac copilasi vostrii de exemplu fiicamea cand are ocazia scoate tot ce gaseste prin dulap haine...jucarii saumai rau din dulapul din bucatarie farfurioare silingurite si incepe sa bata cu ele ai vostrii ce nazbatii fac?

Floricica Nou Venita michela73's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2011
    Postari in forum
    86
    waooooo,mai bine as spune ce nu face
    mai nou nu vrea sa imi dea mina cind mergem pe strada spunindumi ca el este mare
    am descoperit ,cu scaunul se poate ajunge oriunde,se poate procura dulciurile ascunse fara sa isi ceara voie

Floricica Nou Venita MamaNedelcu's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2011
    Postari in forum
    172
    fetitei mele ii place sa calareasca cainele,sa manance seintele canarului,sa se intanda pe trotuare daca nu o las in noroi sau balti...........si ar mai fi

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Antonia e moarta dupa portofele,adora sa scoata tot ce gaseste prin ele,ii plac ft mult banii.Aseara a scos toti pampersii din punga,iar pe zi stergeam geamul din camera si nu stiam de ce sta ea asa cuminte si cand m am uitat la ea deschisese usa de la comoda si gasise bijuteriile si gablonturile si le insirase pe toate.Acum cateva luni mergeam la ziua lui Vladutz(nasicul nostru) si ne am dus in oras sa ii mai cumparam ceva si pe drum mi a luat rujul din mana,am zis sa i l dau ca oricum nu stie sa il deschida,cand m am dat jos era toata plina de ruj si ma manjise si pe mine pe fata.Am fost nevoiti sa il trimitem pe tati acasa sa ne aduca haine curate :)).Acum ceva timp adora sa se duca la lamai si sa scoata pamantul,uneori se mai si lingea pe maini:)).De dimineata ii sparsa lui mamaie sticluta cu sirop.

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Eu tocmai am venit de la sedinta...la gradi...si doama mi a zis ca este un copil ff bun,linistit si receptiv..DAR...face traznai,ascunde jucariile,paiele de la laptic...si de curand a iesit cu un baietel de mana din clasa fara sa fie vazuti si ia prins bodyguardul la iesirea din gradi..la intrebarea unde mergeti copiii..Rebe a zis..sa ne aerisim putin ca e am cam plictisit de colorat))))))),ca verifica dulapurile cu hartie igienica,serv,sapun,si o informeaza pe doamna ce lipseste))))...si multe alte nebunii...acasa e fff cumintica daca are ce face...daca nu i dau o activitate si o las la libera alegere e jaleeeeee

Membru inregistrat la
    12.04.2010
    Postari in forum
    410
    Astazi alexandra mea a gasit punga cu gris si cum erA O OLICA CU CEAI PE Masa sa urcat pe patul de langa masa a rasturnat grisu in olica a luat lingurita si mesteca inountru facea fiimea de mancare :)) de aia era asa cuminte si eu nuimi dadeam seama de ce e asa liniste :))

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Citat Postat de ghiocelul_rosu Vezi mesajul
    Astazi alexandra mea a gasit punga cu gris si cum erA O OLICA CU CEAI PE Masa sa urcat pe patul de langa masa a rasturnat grisu in olica a luat lingurita si mesteca inountru facea fiimea de mancare :)) de aia era asa cuminte si eu nuimi dadeam seama de ce e asa liniste :))
    Foarte tare=)) asa si Antonia cand e liniste sigur face vreo prostie

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    In week-end Rares a spart geamul vitrinei de la buni.Sufrageria e numa` buna de stadion cu suturi de la distanta iar vitrina pe post de poarta.

Floricica Debutanta cristina.sofia's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.03.2012
    Postari in forum
    702
    doamne cat de multe pot face copiii! a mea inca e mika la 6luni dar ma gabdesc cu groaza ce va fii cand va creste! dar desi e mika se duce cu premergatorul langa sifonier si scoate hainele din primul raft ca doar acolo ajunge! dar e distractiv sa vezi ca, copilul tau exploreaza lumea din juru lui

Membru inregistrat la
    12.04.2010
    Postari in forum
    410
    Citat Postat de Monica Eliza Rares Vezi mesajul
    In week-end Rares a spart geamul vitrinei de la buni.Sufrageria e numa` buna de stadion cu suturi de la distanta iar vitrina pe post de poarta.

monica sa vezi a mea ce face isi ia cate unpaharel o lingura si dai :)) bate si bate sau mai tare se baga singura in lighean si sta acolo :)) pan se plictiseste :))

Floricica Nou Venita danas34's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2011
    Postari in forum
    30
    Sara are perioada sa deseneze pereti asa ca cum prinde pix se stie ca avem pereti desenati si la gradi e un exemplu de fetita dar acasa face si pentru gradi.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari