Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice georgiana20's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    567

Nefericire A murit Whitney Houston!

Cu sigurantza multi a ti citit despre faptul ca Whitney a murit,a fost gasita moarta in camera de hotel in cada . inca nu se stie motivul. Am ascultat melodiile ei si cand am ascultat o si pe cea mai cunoscuta si indragita I will Always Love You mi au dat lacrimiile.Era o femeie splendida , un succes mondial si toate astea sau dus din cauza dependentei care o avea :( Nu stiu de ce ma afectat atat de tare ,dar ma simt f trista ca a plecat dintre noi si ca si a distrus viata si cariera din cauza drogurilor si a bauturii, eu nu sunt in cauza sa pot sa o judec ,decat pot sa spun D-zeu sa o ierte si sa se odihenasca in pace. R.I.P
    Modificata de daniela37; 13.02.2012 la 15:26:50.

Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    567

In amintirea ei .
    Modificata de georgiana20; 12.02.2012 la 16:00:02.

Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    567

R.I.P

Floricica Novice laura_adi's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2011
    Postari in forum
    341
    din pacate cand ajung prea sus ......parca isi pierd mintile..........am crescut cu muzica ei o adoram.........regret f mult si eu,dar in felul cum traia era de asteptat sa nu aiba un sfarsit prea fericit.
    D_zeu s_o ierte! muzica ei va ramane oricum!

Floricica Nou Venita taydy's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2011
    Postari in forum
    101
    mai bine o viata scurta si intensa dacat una lunga si plictisitoare, sa nu condamnam alegerile nimanui,

Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    567
    425678_337052743005&.jpg
    Dumnezeu sa o ierte. Sa ii fie tarana usoara. Un sfarsit tragic . Imi pare nespus de rau .am plans de dimineatza cand am ascultat cea mai celebra melodie a ei. pur si simplu sunt socata era f tanara. imi dau seama cum si a ratat cariera si viata nefericita care a avut-o in ultimul timp. Poate acolo unde sa dus si a gasit linistea si fericirea de care avea atata nevoie.

Floricica Nou Venita miha_mika's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2011
    Postari in forum
    91
    din pacate cele mai bune voci sfarsesc rau! imi plange sufletul in mine, nici cuvinte nu mai am! m-a afectat foarte tare vestea mortii ei, eu...o divinizam! poate unde e acum e mai linistita! adio Whitney!

Floricica Nou Venita Anne_Mary63's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.07.2011
    Postari in forum
    241
    Regret cel mai mult faptul ca a murit artista Whitney Houston decat persoana Whitney Houston, deoarece ca artista ne-a umplut inimile cu melodiile ei.Exista o vorba: Cum iti asterni asa dormi, nu o critic in nici un mod insa asa ea si-a ales viata sa si-o traiasca asa cum vrea si prin propriile alegeri a trebuit sa suporte si consecintele care din pacate i-au fost fatidice.Pacat ca s-a stins inca o stea.

Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    567
    Eu regret le regret si artista si omul Whitney Houston, oricine poate gresi si nu am fost in locul ei sa stim de ce a luat o pe acel drum care din pacate a dus-o... la acest moment tragic venit mult prea devreme. A fost o stea a muzicii ,cea mai apreciata cantareatza a tuturor timpuriilor. o voce de aur . regrete sincere. Odihnestete in pace Whitney. :(
    9-en-f5aa12d7f2c7d.jpg

Moderator Floricica Veterana andreuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.694
    Whitney Houston - I Look To You - YouTube

Imi pare atat de rau incat am tendinta de a spune ca nu e adevarat, nu se poate ca o astfel de voce sa urce sa cante alaturi de ingeri. Din pacate moartea face parte din viata si buni sau rai, vrem sau nu, toti avem parte de ea cand ne vine randul.

Floricica Debutanta llorikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    O voce de aur. Pacat de ea. Condoleante si Dumnezeu sa o odihneasca in pace!!! Chiar daca artista a murit melodiile ei nu vor muri niciodata !!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari