Ultimele discutii din forum
    lorito
    Guest

Motorina & benzina

Cat estimati ca o sa mai creasca preturile lor? Care ar fi explicatia?

lorito
    Guest
    O sa creasca mult si bine atata timp cat sunt fraieri care scot banul si inghit maririle:(

Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594
    Lorito ai deschis topic nou...in prima postare e intrebarea,in a doua raspunsul.

lorito
    Guest
    Citat Postat de gianinad Vezi mesajul
    Lorito ai deschis topic nou...in prima postare e intrebarea,in a doua raspunsul.
    Da, ma uitam in urma si am gasit 2 topice cu 0 raspunsuri, am zis ca merita macar cate unul:), asta e...eu intreb, eu raspund:)

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    Citat Postat de lorito Vezi mesajul
    O sa creasca mult si bine atata timp cat sunt fraieri care scot banul si inghit maririle:(
    Pai, daca nu scot banul si nu platesc benzina, cu ce umplu rezervorul?Facem precum Fred Flintston?Sau impingem masina?Mergem doar la vale?A fost revolta aia in iarna si.....nimic.Preturile tot au continuat sa creasca.Asa se face la noi.Incepem un lucru si nu-l ducem pana la capat.Stau si ma intreb acum: ce rost a mai avut revolta aia daca tot nu s-a schimbat nimic (pardon, s-a schimbat pretul luna de luna, ba chiar si de doau ori pe luna)?Au iesit, s-au scobit de maruntis, si.......un mare fas.....A doua zi au luat aceeasi benzina dar cu pret crescut.

Vezi, mai, Lorito, ca nu vorbesti de una singura?

lorito
    Guest
    Da, observ. Mi-am amintit ca pe vremea revoltei aleia m-am uitat la emisiunea lui Badea si mare dreptate avea: ca cica sa nu alimenteze populatia in nu stiu care zi. Bun, si daca alimentau la greu in ziua precedenta era o solutie viabila?
    Vorba ta, un mare fas, traiasca cei care scot bani frumosi din toata treaba asta.
    Dar sa stii ca nu ar fi rau sa devin un Flinstone de Suceava, mai dau jos din sunci.

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    S-au revoltat atunci cu benzina, se mai revolta acum cu inchiderea spitalelor, se vor mai revolta pt te miri ce si tot nu vor rezolva nimic.

Pretul benzinei tot va mai creste!Si al motorinei, evident.

Sa mearga precum Flinstone nu le-ar strica celor din guvernare, ca taaaare multe sunci si-au mai tras....si niste muuuulte, multe gusi sub barba.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari