Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Nou Venita pavalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2009
    Postari in forum
    169

Idei de costume pentru Halloween

Stiu ca nu este sarbatoarea noastra, insa la gradinita la noi se face un carnaval cu ocazia Halloween-ului si sunt in pana de idei. Stiu ca trebuie sa fie ceva mai infricosator costumul, dar as vrea totusi ceva mai soft. Voi cum ii costumati pe copiii vostri? Sau cum i-ati costuma pentru o asemenea ocazia daca la voi la gradinita nu se serbeaza

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Noi anul acesta am ales sa fim vrajitoare...am cumparato rochita nu foarte scarry o palarie si o bagheta speram sa fie frumos,anul trecut a fost dovlecel era mai mica si a mers...eu pe fetitele tale le-as vedea niste pisicute frumoase )))))))))

Membru inregistrat la
    04.11.2009
    Postari in forum
    169
    :) e o idee frumoasa si le-ar si placea:) o sa mai caut si alte idei (si economice si usor de realizat)
    Citat Postat de cryssa Vezi mesajul
    Noi anul acesta am ales sa fim vrajitoare...am cumparato rochita nu foarte scarry o palarie si o bagheta speram sa fie frumos,anul trecut a fost dovlecel era mai mica si a mers...eu pe fetitele tale le-as vedea niste pisicute frumoase )))))))))

Membru inregistrat la
    04.11.2009
    Postari in forum
    169
    Multumesc pentru sugestie!

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Alina uite aici gasesti costume ieftine uita-te si poate gasesti ceva frumos pt printesele tale https://picasaweb.google.com/117878301771589910541 sau de aici de unde ne-am luat noi rochita https://picasaweb.google.com/101662594703300628112 sper sa ti fie de ajutor ..

Membru inregistrat la
    04.11.2009
    Postari in forum
    169
    Foarte utile:) Multumesc mult!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari