Ultimele discutii din forum
    iubytzik22
    Guest

Emisiunea Doctor Oz

Mie imi place foarte mult aceasta emisiune fiindca trateaza orice problema de la un corp sanatos pana la un ten perfect si mai mult.In afara de asta ne arata chiar si cum putem avea o viata mai lunga asta in cazul in care respectam anumite principii de baza.
    Voi ce parere aveti?

Floricica Senior ghiny's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040

Buna seara !!!

Este emisiunea mea de suflet si mereu dupa novela de acasa care se termina la 21.30 imediat dau pe Euforia pt.ca la 22.00 incepe DR.OZ . Eu una personal am invatat multe din acesta emisiune si imi place pt. ca este educativa intr-o stare de sanatate cat mai buna .

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    imi place ca este interactiv, explica pentru toata lumea (exact cum ar trebui sa fie orice medic) si e si sexy

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Si aici era emisiunea aceasta...initial dr. Oz aparea la rubricile despre sanatate de la emisiunile Oprah...de atunci l-am indragit.

Moderator Floricica Veterana vava's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    13.949
    si mie imi place emisunuea Dr. Oz lui dar din pacate de cele mai multe ori o ratez..offff!

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    Si mie imi place Dr. Oz, mai ales ca se explica totul pe intelesul tuturor, e diferita de restul emisiunilor medicale prin caracterul interactiv.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari