Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice Mamiii.lui.Maxiii's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2013
    Postari in forum
    386

Despre vise

Mămici, de două nopți îl visez pe fratele meu cel mare mort și sufăr tare în somn. Doamne ferește, sper să fie bine că e plecat în Germania cu soția. Pe net nu mă lămuresc exact ce vrea să însemne asta.
    Știți voi cumva ce înseamnă ?

Și dacă știe cineva să-mi explice ... de ce visăm ? Ce anume ne face să visăm ? Pentru că eu una visez destul de rar dar și când visez, visez numai tâmpenii.
    Modificata de Mamiii.lui.Maxiii; 16.12.2013 la 14:05:05.

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    eu stiu cand visezi mort pe cineva inseamna ca este bine-babele asa spunpararea mea este ca esti stresata d eplecarea fratelui.vorbeste la telefon cu el,asigura-te ca este bine,ca o duce si ii merge bine,si ca toata familia e fericita.cred ca asemenea vise pot fii din cauza stresului
    iar cealalta parte e haioasa intr-adevar :)

Floricica Novice Mamiii.lui.Maxiii's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2013
    Postari in forum
    386
    Citat Postat de madasabi Vezi mesajul
    eu stiu cand visezi mort pe cineva inseamna ca este bine-babele asa spunpararea mea este ca esti stresata d eplecarea fratelui.vorbeste la telefon cu el,asigura-te ca este bine,ca o duce si ii merge bine,si ca toata familia e fericita.cred ca asemenea vise pot fii din cauza stresului
    iar cealalta parte e haioasa intr-adevar :)
    M-am liniștit acum. E bine fratele meu, dar deja mi se părea ciudat sa visez două nopți la rând aceași treabă.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari