Ultimele discutii din forum
    iubytzik22
    Guest

Dependenta de forum

Adesea ma intreb de ce oare apar atat de multe contradictii in ceea ce spunem sau facem.Azi spunem ca vom fi aici, maine spunem ca plecam, insa la urma urmei orice dependenta are si un dezvat.
    Dimineata e imposibil sa nu beau o cafea, uneori si un ceai fara forum....
    Voi sunteti dependente?

Floricica Cu Vechime adinutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    Sincer eram dependenta,la fel nu puteam da beau cafeaua dimineata fara forum,fara fetele de aici,insa de o vreme mie si ................ sa deschid "copilul.ro" nu mai e ce a fost si nu cred ca va mai fi.
    Vad ca va intrebati de ce a dat faliment "cafeneaua" de ce sunt banate unele fete...ceea ce ma mai leaga de forumul asta sunt mamicile de gemeni,cu care am legat o frumoasa prietenie virtuala.
    Pacat.

O zi faina tuturor.

Floricica Avansata nikolettap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2006
    Postari in forum
    1.886
    Nu cred ca se poate numi dependenta; pur si simplu m-am atasat de anumite persoane cu care am gasit subiecte comune de conversatie si-mi face placere sa povestim, sa schimbam pareri.... As prefera sa ma rezum la asta dar ... fiind un forum public....

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    eu nu pot sa spun ca am dependenta
    dependenta am numai de familia mea si de lucrurile dragi mie
    era un anume atasament pentru forum, o anume afinitate pentru unele fete

Floricica Novice davidica's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.07.2010
    Postari in forum
    210
    nu pot spune ca sint dependenta, dar recunoc ca imi place dimineata cind am timp sa deschid calc si sa intru pe copilu.ro si sa vad ce se mai intimpla, citesc articolele aparute si in acelasi timp imi beau si cafeaua.
    am intilnit persoane dragute aici care m-au ajutat de multe ori cu sfaturi si articole interesante atit cind eram insarcinata cit si acum, ptr copil.

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Cand sunt acasa si n-am nica de facut intru pe aici sa-mi caut pretenele....cand am treaba nu dau cu zilele...o fi dependenta, nu stiu.....pot sa-mi dau seama doar daca-mi taie net-ul.

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Dependenta..nu stiu daca e...dar daca nu am ce face, intru pe forum.
    Eu privesc dependenta de genul....las toate si intru pe forum...eu nu fac asa.
    Pt mine forumul e moment de relaxare...de respiro...cand doarme copila sau cand e ocupata desenand:)

miha.b
    Guest
    Citat Postat de flora73 Vezi mesajul
    Cand sunt acasa si n-am nica de facut intru pe aici sa-mi caut pretenele....cand am treaba nu dau cu zilele...o fi dependenta, nu stiu.....pot sa-mi dau seama doar daca-mi taie net-ul.
    ma maninca degetele:))))
    ...................

Floricica Novice teodora33's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.04.2011
    Postari in forum
    329
    Nu sunt dependenta de internet si nici de acest site. Intru doar din placere, imi place sa imi dau cu parerea si sa vad alte discutii, sa aflu lucruri noi.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari