Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice daniela37's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2011
    Postari in forum
    556

Cum ii vedem pe programatori?

Pentru ca vine weekend-ul si pentru ca imaginea pe care am gasit-o mi s-a parut foarte haioasa, vreau sa v-o arat si voua.

Cred ca va va binedispune si pe voi. Si puteti, astfel, sa va spuneti si parerea despre programatori...ca doar si noi avem si sunt foarte simpatici.

Deci...cum vi se pare?

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054

Una veche dar misto

Moderator Floricica Veterana maryann32's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    20.696
    Citat Postat de daniela37 Vezi mesajul
    Pentru ca vine weekend-ul si pentru ca imaginea pe care am gasit-o mi s-a parut foarte haioasa, vreau sa v-o arat si voua.

Cred ca va va binedispune si pe voi. Si puteti, astfel, sa va spuneti si parerea despre programatori...ca doar si noi avem si sunt foarte simpatici.

Deci...cum vi se pare?
    Mi se pare....foarte aproape de adevar, eu am unul in casa, deci stiu ce vorbesc

Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594
    Soțul ajunge în zori acasă. Nevasta îl întreabă, cu ton de ceartă:
    - Unde ai fost toată noaptea?
    - Închipuie-ți, dragă, chiar cînd să plec acasă, secretara cea nouă mi-a adus o cafea și mi-a zîmbit provocator. Cînd a pus cafeaua pe masă, i s-a deschis bluza și nu m-am putut abține să o sărut pe gît, la care ea a devenit sălbatică și ne-am pierdut amîndoi capul. În final, am ajuns la ea acasă și am făcut dragoste nebună toată noaptea.
    - Minți! Pun pariu că iar ai încercat să-ți reinstalezi rahatul ăla de Windows

Moderator Floricica Avansata NicoleD's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467
    Mi se par tare simpatici, au ceva al lor aparte. Colegii mei din departamnetul it sunt super de treaba.

Moderator Floricica Senior madalinutzamamy's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    3.906
    Ehe....uite ca apuc si eu sa postez. Sa va povestesc ceva. Am un fost coleg de liceu care era, soricelul de...calculatoare. Toata ziua facea asta, statea in fata calculatorului, dar nu pentru jocuri sau discutii inutile pe messenger, ci ...creeaza diferite animatii, filmulete. Si sa sti, este genul de om simpatic, ochelarist, retras si...are el ceva aparte:) Deci...:)

Floricica Novice daniela37's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2011
    Postari in forum
    556
    Citat Postat de roxie Vezi mesajul

Una veche dar misto

Foarte dragut!!!! Si foarte sugestiv!
    Nu m-as fi gandit la o asemenea asemanare, dar...de ce nu?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari