Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Nou Venita pavalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2009
    Postari in forum
    169

Cine face cumparaturi de Black Friday?

In afara de mine. Black Friday este un trend nou in randul comerciantilor pe care eu una l-am imbratisat cu mare bucurie. Anul acesta chiar am economisit niste bani pentru a-mi cumpara de Black Friday cateva lucruri la pret redus.

Voi faceti cumparaturi de Black Friday? Ce vreti sa cumparati?

PS :Ai auzit? Copilul.ro se pregateste de Black Friday!

Intra pe site, fa click pe Black Friday si lasa-ne adresa ta de e-mail sa-ti dam de veste despre REDUCERI pentru tine si copilul tau!

Floricica Avansata dalicris's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2011
    Postari in forum
    1.387
    Si eu vreau sa fac cumparaturi online de Black Friday. Vreau jucarii de Craciun, o lenjerie de pat Cars pentru copii si sa vad ce idei imi mai vin.

Floricica Avansata mary1313's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2012
    Postari in forum
    1.950
    Si eu vreau sa fac primele cumparaturi pentru bebe meu!!!!

Floricica Novice meprincipessa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2010
    Postari in forum
    344
    Anul aceasta nu am nimic in plan, dar anul trecut am prins o super oferta la scaun auto!

princess
    Guest
    Eu nu-mi iau nimic, pentru ca riscul sa iau tzeapa e mai mare decat avantajul sa prind o super oferta.
    Prea multe magazine isi inseala clientii crescand preturile nejustificat pentru "mega reducerile" de black friday, iar cele care s-au desteptat au lasat-o mai moale pentru ca nu li se merita iar lumea s-a prins.

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Din ce oferte am vazut nu mi se par deloc atractive...pe mine m-a interesau electrocasnice si produse it de ex dar m-am uitat si la altele si reducerile sunt fff mici..nu cred ca voi lua ceva.Emag deja le are rezervate ca in fiecare an din pacate sunt dezamagita de ei.

Moderator Floricica Senior wondermom's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2008
    Postari in forum
    3.355
    Pana acum nu am cumparat nimic in Black Friday pentru ca mi s-au parut reducerile prea mici. Mi-ar fi placut sa cumpar electronice, de genul telefon mobil sau aparat foto, dar discount de 10% mi s-a parut a fi praf in ochi. In Occident Black Friday inseamna reduceri de cca 80%, pe cand in Romania discounturile sunt de 10-20%. In plus, site-urile magazinelor online de multe ori au picat din cauza accesarilor simultane numeroase.

Poate anul asta vor fi oferte mai bune. Vom vedea.
    Modificata de wondermom; 21.11.2013 la 18:34:27.

Floricica Avansata dalicris's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2011
    Postari in forum
    1.387
    Lidl are niste oferte faine de black friday. Am pus ochii pe un grill raclette la 30 ron, de la 100, cat era initial. Si sa vad ec altceva mai pun pe tava. Ca sunt multe oferte care vor fi semnalate doar la raft, nu si pe net, in revista. UIte foto grill. raclette-grill-l .jpg

Moderator Floricica Cu Vechime anna_creteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.10.2007
    Postari in forum
    9.052
    Ce e Black Friday asta?????????

sadia
    Guest
    Citat Postat de anna_creteanu Vezi mesajul
    Nu stiu ca nici la noi nu se practica.......

Floricica Novice meprincipessa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2010
    Postari in forum
    344
    Citat Postat de anna_creteanu Vezi mesajul

Poti cumpara electronice, electrocasnice, haine, incaltaminte, carti, jucarii si multe altele la preturi mai mici, datorita reducerilor aplicate de magazine.
    Da cautare pe google si gasesti lista magazinelor participante

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari