Ultimele discutii din forum
    lorito
    Guest

Cea mai mare pierdere, infrangere, deziluzie

Cea mai mare pierdere a fost cea a unui bun prieten, tatal unui baietel de 2 anisori, mort de cancer la 29 de ani:(
    Cea mai mare deziluzie: testele negative de sarcina.
    Cea mai mare infrangere a fost una virtuala( deh, jocurile astea).

Floricica Veterana floretronela's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2005
    Postari in forum
    11.002
    Cea mai mare pierdere: increderea in oamenii dragi mie.
    Cea mai mare deziluzie: ideea ca prietenul se bucura alaturi de tine asa cum suferi tu alaturi de el.
    Cea mai mare infrangere: inca nu a venit, si sper sa nu vina atata timp cat imi mentin coloana vertebrala.

Floricica Senior ghiny's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040

Buna seara !!!

Daca imi este permis voi incepe asa....

cea mai mare bucurie...speranta dupa 10 ani exista posibilitatea de a fi insarcinata

cea mai mare amagire D.zeu a dat,D.zeu a luat...uite cum este...uite cum nu este...doar amagire...

cea mai mare pierdere...cei pe care ii stiam prieteni ...nu erau prieteni...trist,dar adevarat...
    Modificata de pasy; 21.03.2011 la 22:47:13.

Floricica Senior angy.lary's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.09.2009
    Postari in forum
    2.836
    cea mai mare pierdere-mama mea acum 10 ani care sa dus in ceruri fara ca nimeni sa se astepte seara era bucuroasa ca va veni la mine in vizita si dimineata la 6 a facut un atac de inima
    cea mai mare deziluzie-legile din Romania
    Modificata de angy.lary; 21.03.2011 la 21:09:14.

oanachampion
    Guest
    Cea mai mare pierdere: bunicii din partea tatalui... au murit cand aveam 10, respectiv 12 ani... mi-as fi dorit sa traiasca mult mai mult, sa pot petrece mai mult timp cu ei, sa-si vada stranepotii etc. Mi-e dor de ei si o sa-mi fie dor pana ne vom intalni pe lumea cealalta...
    Cea mai mare deziluzie & cea mai mare infrangere: n-am pus gheara pe Mumios... Serios, acuma... am cam avut ce mi-am propus... viata mea nu e toata roz, insa e 100% fructul alegerilor mele, nu m-a oprit nimic in viata cand am vrut ceva (mai putin in cazul precizat)...

Floricica Veterana amelia_pitik's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.04.2007
    Postari in forum
    14.272
    Hehe oana tare mult imi plac postarile tale
    Cea mai mare pierdere a fost atunci cand Raisa s-a dua in Ceruri!
    Cea mai mare deziluzie e ca nimeni nu iti e aproape chiar daca poate iti lasa alta impresie..
    Cea mai mare infrangere,nu cred ca am trait-o ..inca

Floricica Senior ananutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2007
    Postari in forum
    2.576
    Buna seara!frumos topic!m-a facut sa mai scotocesc un pic prin sufllet...:)
    Cea mai mare infrangere- cand inima baietelului meu a incetat sa mai bata....
    Cea mai mare deziluzie-mi-am pus sufletul pe tava,am incercat sa ajut, sa fac bine si totul s-a intors impotriva mea...facerea de bine, stiti voi...
    Cea mai mare pierdere- prietena mea cea mai buna din liceu, moarta la 28 de ani de cancer de colon.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Cea mai mare pierdere: am pierdut-o pe mama mea acum 6 ani jumatate
    Cea mai mare infrangere: insa nu pot sa spun ca am avut asa ceva
    Cea mai mare deziluzie: "prieteni" care nu erau nici pe departe prieteni - insa partea pozitiva este ca am descoperit cine imi este prieten cu adevarat, deci castigul a fost al meu.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Cea mai mare pierdere-tatal meu care a plecat in ceruri acum 3 ani..
    Cea mai mare deziluzie...nu toti sunt ceea ce par..
    Infrangere nu am avut..si sper nici sa nu am..

Floricica Cu Vechime Bia25's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.07.2010
    Postari in forum
    8.236
    Cea mai mare pierdere:cumnata mea ,care a murit brusc anul trecut ,la doar 31 de ani,din cauza unor probleme cu sangele si ar mai fi sarcina oprita din evolutie anul acesta in ianuarie:(((....
    Cea mai mare deziluzie:constatarea faptului ca multi oameni nu sunt asa cum ii credeam initial...la necaz sunt buna de cautat,la bucurie mai deloc!!!!ma doare faptul ca s-a profitat in exces de naivitatea mea....sunt prea credula si naiva pt lumea in care traim!!!
    Cea mai mare infrangere:...inca nu am cunoscut-o..... :))
    Modificata de bia25; 22.03.2011 la 09:52:33.

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Cea mai mare pierdere: cand fetita mea mult iubita a plecat la cer
    Cea mai mare deziluzie: cei care ar putea atat de simplu sa te ajute intr-o astfel de pierdere cu niste cuvinte simple fac pierderea si mai grea si mai dureroasa, chiar daca se considera adevarati crestini
    Cea mai mare infrangere: daca pierderea Gabrielei nu m-a infrant cred ca doar pierderea sotului si a inca unui copil deodata m-ar putea infrange

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari