Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953

Ce parere aveti despre pupicii de pe forum?

Am observat ca se poarta pupicii pe forum si ma intreb daca este normal sa "pupam" o persoana cu care am schimbat doar doua vorbe sau, culmea ipocriziei, sa "pupam" o persoana despre care avem o opinie negativa.

Eu recunosc ca uneori le pup pe mamicile din grupurile pe care le frecventez mai des si pt care simt o apropiere sufleteasca.

Voi pupati pe forum? Pe cine pupati?
    Modificata de niconor; 24.03.2011 la 11:34:57.

Moderator Floricica Veterana maryann32's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    20.696
    Eu m-am pupat si ma pup la greu cu persoanele dragi....
    Dar trebuie sa recunosc ca am o repulsie fata de pupicii adresati mie cu ironie rautacioasa....
    Iar de la persoanele necunoscute...ma lasa rece

iubytzik22
    Guest
    Eu ma pup cu cele care imi sunt dragi si atat ....

Floricica Nou Venita ancuta_b's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2011
    Postari in forum
    137
    eu pe forum sunt mai pupacioasa decat in realitate, recunosc! dar o fac cu mare placere, atunci cand simt, pup, fie cunoscut sau nu (pe forum) :)

Moderator Floricica Veterana vava's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    13.949
    si eu le trimit cate un pupic virtual fetelor care imi sunt dragi...

Floricica Nou Venita olofamily's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    296
    merge mai bine:
    Multa sanatate! Numai bine! O zi minunata...etc
    Insa si un pupic e binevenit insa cred ca doar intre cele care s-au format o prietenie virtuala..

miha.b
    Guest
    pupicii ca pupicii ...
    dar diminutivele ... yamiiii :))

Floricica Senior ghiny's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040
    Dap...pupatul ca pupatul,dar cand ii scrii unei persoane straine ''TE IUBESC '' eu consider asta o personalitate falsa.

Un pupic virtual asa cu fetele care se presupune ca sunteti prietene hai treaca mearga,dar cand te apuci sa arunci cu pupicii in stanga si dreapta iar ma repet : consider asta o personalitate falsa.

Floricica Nou Venita Villi's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.12.2010
    Postari in forum
    237
    Ca orice emoticon, si acesta are rolul de a suplini absenta comunicarii nonverbale, foarte importanta in comunicarea umana. Eu folosesc emoticoane de genul : etc., atunci cand vreau sa exprim o emotie/stare pozitiva cu privire la o situatie prezentata/ persoana virtuala. Se poate intampla sa nu schimb foarte multe pareri cu o persoana, dar sa-i citesc cateva postari si sa-mi placa ceea ce citesc. Cred ca as putea folosi emoticoanele in discutie si intr-o atare situatie.
    Acum...nu stiu, nu am intalnit pana acum explozie de pupici dar, cine stie, poate ca persoana respectiva e intr-o stare permanenta de exuberanta si simte nevoia de a pupa pe toata lumea. Daca ar fi asa si in viata reala, ce bine ar fi!

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    Citat Postat de Villi Vezi mesajul
    Ca orice emoticon, si acesta are rolul de a suplini absenta comunicarii nonverbale, foarte importanta in comunicarea umana. Eu folosesc emoticoane de genul : etc., atunci cand vreau sa exprim o emotie/stare pozitiva cu privire la o situatie prezentata/ persoana virtuala. Se poate intampla sa nu schimb foarte multe pareri cu o persoana, dar sa-i citesc cateva postari si sa-mi placa ceea ce citesc. Cred ca as putea folosi emoticoanele in discutie si intr-o atare situatie.
    Acum...nu stiu, nu am intalnit pana acum explozie de pupici dar, cine stie, poate ca persoana respectiva e intr-o stare permanenta de exuberanta si simte nevoia de a pupa pe toata lumea. Daca ar fi asa si in viata reala, ce bine ar fi!
    Citind postarea ta mi-am amintit de o fosta colega de munca. Tipa respectiva cand s-a angajat pupa pe toata lumea din birou la sosire, apoi se ducea si in biroul sefului si-l pupa si pe el. Mi se parea lipiciosa si nesincera si si pe mine chiar nu ma "indulcea" deloc modalitatea asta a ei de manifestare. Bineinteles ca ma pupa si pe mine, dar dupa cateva zile si-a dat seama ca nu-mi face placere, iar intr-o zi mi-a zis zambind: "pe tine nu te mai pup", cred ca mi-o fi vazut grimasa cu o zi inainte. Asa ca aveam tratament spercial ;) Treptat s-a lasat de "sportul" asta, probabil a vazut ca nimeni nu-i incantat de pupicii ei.

Pt mine daca ceva nu e sincer, nu are nicio valoare, iar aici se includ si pupicii.
    Eu sunt o persoana extrovertita, deschisa si imi place sa imi manifest sentimentele, dar niciodata nu as sari sa pup un necunoscut.

miha.b
    Guest
    ce tare nico ...
    mi-ai adus aminte de o faza ... ca am patit-o si eu ... da mi-a dat pupic si pe gura ... valeu .. si nu eram singura ... mai erau si colegii mei ...
    culmea ca eram la inceput ... nu puteam sa ma dau deja la barfa ... distractia cea mai mare a fost dupa ceva vreme cand am inceput sa ne marturisim ... inclusiv ce slalomuri faceam sa capam ...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari