Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508

Ce cadou vreti sa va aduca Mos Craciun?

Tocmai am cumparat cadourile pentru cei foarte dragi si foarte apropiati.Sunt foarte bucuroasa de ceea ce am ales pentru sotul si fetitele mele si sper din toata inima sa le placa. Urmeaza valul doi de cadouri pentru bunici, unchi si matusi pe care o sa le cumparam impreuna cu toata familia. Tot uitandu-ma dupa cadouri am incercat sa imi fac si eu un soi de wishlist si printre altele mi-ar placea mult de tot un pulover sau niste cizme si nici la farduri si cosmetice nu as zice nu . Mi-ar mai placea mult o carte care sa vina musai insotita de timpul aferent citirii ei, intr-o zi mai innorata asa, in patura cu o ciocalata calda langa mine si 3 fursecuri cu ciocolata :)

Voi ce va doriti de la Mos Craciun?

Floricica Debutanta Hayeti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068
    Tocmai acum vreo 10 - 15 minute imi decoram desktop-ul cu un wallpaper cu decor de Craciun:semineu arzand, bradul cu luminite, lumanari aprinse....si ma gandeam ca eu asta mi-as dori sa primesc....o autentica seara de Ajun de Craciun, intr-o casa frumoasa si aranjata de sarbatoare, cu miros de scortisoara, portocale si cozonaci.....cu o cina festiva, deschis de cadouri....iar apoi, cand toata lumea a plecat la culcare, sa raman singura, pe canapea, langa brad, imbracata intr-o pijama nu sexy , ci moale si calduroasa, cu o canuta de vin fiert cu arome....si sa privesc la brad...si la un film de Craciun....Si daca as avea si un semineu....ar fi de vis....

Floricica Nou Venita cristela1's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2012
    Postari in forum
    88
    Eu vreau bocanci imblaniti si o caciula care sa imi acopere urechile.:p

Floricica Nou Venita Raluchet's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.06.2011
    Postari in forum
    193
    Chiar zilele astea m-a intrebat sotul daca am vreo preferinta de la mosul,si ca niciodata nu am pentru-ca in momentul de fata am tot ceea ce mi-am dorit si in plus am cel mai frumos dar de la D-zeu,copiii mei.

Sarbatori fericite tuturor!

Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508
    Citat Postat de cristela1 Vezi mesajul
    Eu vreau bocanci imblaniti si o caciula care sa imi acopere urechile.:p
    Bunicuto, de ce ai urechile atat de mari? :)

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    Nu stiu altii cum sunt, dar pe mine asa ma impresioneaza perioada asta...si am sufletul plin de bucurie..

Mi-as dori tare mult un album foto imens, in care sa fie cele mai reusite poze ale copiilor mei. Ador sa le fac poze, dar acestea sfarsesc pe dvd-uri, si uneori uit si unde le pun!
    Asa ca, Mosule, noteaza ce imi doresc:)

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Eu nu mi doresc decat sa nasc o bebelina sanatoasa si sa iesim cu bine din operatie atat in rest am tot ce imi pot dorii..familia alaturi,sotul si fata restul nu conteaza pentru mine))))PS :Alina apropo nu vom venii la petrecere deoarece Rebeca are varicela de ieri a inceput sa-i erupa azi e plina asa ca ne pare tare rau,dar v-a dorim distractie placuta .

floloredana
    Guest
    Citat Postat de Hayeti Vezi mesajul
    Tocmai acum vreo 10 - 15 minute imi decoram desktop-ul cu un wallpaper cu decor de Craciun:semineu arzand, bradul cu luminite, lumanari aprinse....si ma gandeam ca eu asta mi-as dori sa primesc....o autentica seara de Ajun de Craciun, intr-o casa frumoasa si aranjata de sarbatoare, cu miros de scortisoara, portocale si cozonaci.....cu o cina festiva, deschis de cadouri....iar apoi, cand toata lumea a plecat la culcare, sa raman singura, pe canapea, langa brad, imbracata intr-o pijama nu sexy , ci moale si calduroasa, cu o canuta de vin fiert cu arome....si sa privesc la brad...si la un film de Craciun....Si daca as avea si un semineu....ar fi de vis....
    Pot sa am si eu acceasi dorinta?

Floricica Novice meprincipessa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2010
    Postari in forum
    344
    Eu imi doresc o masa frumos aranjata si imbelsugata, in casa bine incalzita si sa se auda colinde. Sub bradul de Craciun as vrea sa gasesc o rochie potrivita pentru acest anotimp si o pereche de cizme lungi si elegante.

Floricica Nou Venita dyana.M's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2011
    Postari in forum
    155
    As vrea sa am o seara linistita alaturi de sotul meu . Fara copil , bunici , surori si cine mai e prin jurul nostru

Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508
    Citat Postat de cryssa Vezi mesajul
    Eu nu mi doresc decat sa nasc o bebelina sanatoasa si sa iesim cu bine din operatie atat in rest am tot ce imi pot dorii..familia alaturi,sotul si fata restul nu conteaza pentru mine))))PS :Alina apropo nu vom venii la petrecere deoarece Rebeca are varicela de ieri a inceput sa-i erupa azi e plina asa ca ne pare tare rau,dar v-a dorim distractie placuta .
    Imi pare rau, cryssa! :( sa va faceti bine repede!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari